Jergus007
08.10.13,15:22
Dobry den,

chcel by som Vas poprosit o nazor ako postupovat v nestastnom pripade co sa mi stal.
Moj pes vybehol z mojho pozemku a napadol psa pani ktora isla popred nas dom. Pritom pri klbceni psi vrazili do pani tak nestastne, ze sa jej podvrtli kolena. Mala bolesti, nemohla s tym chodit, odviezol som ju domov.
Kedze mi povedala, ze to uz mala vyvrtnute viac krat, ze cez vikend to vylezi, nepovazoval som to za nejaky problem.
Dnes som ju stretol na ulici, mala barlu a dost krivala, ze bola na roentgene, tam nic a ze ide na biorezonanciu a uvidi sa. Pri tej prilezitosti mi povedala ci je moj pes agresivny na ludi (co nie je) a ze preco na nu vyskocil. Pritom hned ako sa to stalo, tvrdila ze ju podrazili psi pri bitke co je aj pravda. Tiez spomenula, ze to niekto videl, dalsi psickar ktory s nou chodi kadzodenne vencit - ja som tam vtedy nikoho nevidel.
Pripada mi z toho, ze si pripravuje podu na zalobu pripadne nieco ine, neviem...

Chcem sa vas spytat, ako by ste postupovali Vy? Ja planujem kupit darcekovy kos, zobrat manzelku a ist ku nej domov, porozpravat sa, ospravedlnit sa...
marjankaj
08.10.13,13:40
No pani je poškodená. Ty si mal mať psa zabezpečeného, aby nebehal po ulici.
Myslím, že to čo navrhuješ, je celkom dobrý nápad. Či to bude stačiť, záleží iba od tej pani.
buchač
08.10.13,14:23
Zasa jedna téma .........

ZVRHNE SA na diskusie , komentáre a " iné " medzi psíčkarmi a tými normálnymi ..... :D :D
marjankaj
08.10.13,14:26
No ja myslím, že tu ide o normálneho psíčkara.:cool: Keby takých bolo viac.
Oliwa
15.10.13,11:47
Aké veľké psy to boli - rasa? Mala pani svojho psa na vodítku?
Tvoj pes vybehol cez otvorenú bránu, alebo ako zaútočil na toho na ulici?
alaya1
15.10.13,11:57
Nakolko pes za podla nasich zakonov povazuje za vec- t.j. tvoj majetok, si zodpovedny za to, aby si svojho psa zabezpecil tak, aby nemohol vybehnut bez tvojho povolenia z tvojho pozemku a ohrozoval ludi, ale aj inych psov. Ak ma pani svedka incidentu, lekarsku spravu, ze bola poskodena na zdravi, ktore jej sposobil tvoj pes, moze ta kludne zalovat na sude. Ja osobne by som ziaden darcekovy kos nebrala, ale isla by som sa informovat na jej zdravotny stav, pripadne navrhnut nejaku kompenzaciu.