ekoby
08.10.13,16:13
moj oco pije, chodi aj ku psychiatricke, a v poslednom case ma nejako vela penazi, a preto by som chel zistit ze z kade ich ma lebo on nam nic nepovie, a nechcem aby som niekolko rokou po nom platil nabrane pozivky..
Da sa to nejako zistit ze ci ma uvery.?? nieco ako uverovi register.
draik
08.10.13,21:01
Vy to legálne o inej osobe nezistíte.
korela
12.10.13,23:01
Aby ste nežili v strachu, poinformuj sa napr. tu, hoci i mailom.
http://www.detect-info.sk/
buchač
13.10.13,06:30
korela
Aby ste nežili v strachu, poinformuj sa napr. tu, hoci i mailom.
http://www.detect-info.sk/


HLAVNE je potrebné pri využívaní detektívnych služieb pozrieť sa na cenník .
Nie sranda - nie každý si môže dovoliť ......


Výňatok z uvedeného linku :

1. Cena stanovená na základe hodinovej mzdy detektíva a nevyhnutných nákladov
Táto náhrada pokrýva náklady spoločnosti na vykonanie služby ako je hodinová mzda detektíva, použitie vozidiel, používanie telefónov a komunikačných prostriedkov a podobne. Ďalšie nevyhnutne vynaložené náklady za objednané služby sa vyúčtovávajú zvlášť. O týchto je klient dopredu, včas informovaný. Ide predovšetkým o náklady spojené s jednaním na úradoch, dokumentačné náklady, prepravné náklady a podobne. Niektoré zložité prípady si vyžadujú vysoko kvalifikovanú, finančne a časovo náročnú činnosť, ktorú nie je možné vykonať pri nasadení jedného detektíva. Preto klientovi navrhneme nasadenie optimálneho počtu detektívov tak, aby bol naplnený predmet dojednanej zmluvy.
Práca jedného detektíva
490.- Sk (16,27 EUR) za každú začatú hodinu
Práca každého ďalšieho detektíva
390.- Sk (12,95 EUR) za každú začatú hodinu
Použitie vozidla
15.- Sk/km (0,50 EUR/km) (cesta z firmy, použitie vozidla počas akcie a cesta späť na firmu)
Poskytovanie odborných rád
500.- Sk (16,60 EUR) za každú začatú hodinu (v prípade následného uzavretia zmluvy o poskytnutí detektívnej služby bezplatné)
Poradenstvo pre strážne alebo detektívne služby
750.- Sk (24,90 EUR) za každú začatú hodinu + náklady na poskytnuté dokumentačné materiály a tlačivá

Pri niektorých špeciálnych činnostiach vyžadujeme zaplatenie dohodnutej paušálnej zálohy.

2. Cena stanovená ako paušálna platba v dopredu dohodnutej výške za dopredu dohodnutú službu.

Napríklad účasť na súdnom pojednávaní 2000.- Sk (66,39 EUR) pre každú osobu + cestovné náklady.
korela
13.10.13,11:32
Prečo ma upozorňuješ? Ja viem, aký link som uviedla. Ide o to, že sú legálne cesty ako vyhľadať potrebné informácie.
Ak to niekto potrebuje, cenník si prečíta aj bez teba.
Lepšie sa zariadiť dopredu aj za cenu možného strádania, ako prísť v exekúcii o strechu nad hlavou.
Ako by si ty práve nevedel, ako holé hlavy fungujú. Ak si vytipujú nehnuteľnosť, je ich.
Tému zadalo dieťa!!!
buchač
13.10.13,11:43
Si na omyle ...ale ak chceš , tak v ňom ži ...

Neupozorňujem , ale doplňujem ...
TY vieš , ale sú exoti , ktorí sú jak z doby kamennej ...
Holé hlavy fungujú inak ....teraz odžubujú trochu iní ...

Každý je niečie dieťa ........

P.S.:
Keď už mudruješ a ponúkaš detektívov ,tak tie agentúry tiež trt vypátrajú ....ale rozpisovať sa nemienim , však Ty predsa vieš ......
Oliwa
15.10.13,12:46
Forma otázky vyzerá, ako keby ju písalo dieťa, ale obsah - ktoré -násť ročné dieťa dnes trápi, že v dospelosti by malo splácať otcove dlhy? A určite mu nič nehovorí ani úverový register. Mńa by zaujímalo, čo na to paní máma - tú to netrápi?
korela
16.10.13,21:37
Neviem, nakoľko sú dnes ešte niektorí ľudia až tak málo informovaní o tom, čo dokáže urobiť jeden člen - asociál z rodiny.
Dnešné deti sú rovnako vyspelé ako v minulosti s tým rozdielom, že v blízkej minulosti sa takéto prípady prakticky nevyskytovali.
Áno, deti sa pýtajú, aby im rodič nezničil život, aby mohli študovať a hlavne doštudovať, V zadaní sa spomína otec, nie matka. Čo ak dokonca žijú bez matky.
Nakoniec, zadanie témy netreba posudzovať, ale na neho odpovedať.
(Asi máme ešte stále málo bezdomovcov v uliciach.)