Ferko Onéé
09.10.13,15:18
Zdravím, mám taký problém s ktorým som sa ešte nestretol. V nedelu mi proste s ničoho nič prestal ísť internet. Router som resetoval odpojoval zapojoval všetko možné ale nešiel. Tak isto nešiel internet ( Kábel od DIGI Slovakia ) rovno do pc. Mohol som robiť čo som chcel aj vytvárať nové pripojenia kde zadávam heslo s zmluvy od poskytovateľa. Išiel som teda do digi a tam mi povedaly že odnich je služba spustená a bla bla bla.. Ako som sa vrátil domov stal sa zázrak vytvoril som nové pripojenie zadal som meno heslo s zmluvy a internet išiel. To bolo sice pekné ale ja to potrebujem mať zapojené cez router. Napojil som to do routera všetko som resetoval a internet proste nejde. A keď dám znova kábel do počítača tak Local Internet Connection mi hádze obmedzené pripojenie a stále tam musím zadávať to krkolomné heslo proste s ničoho nič. Keď strčim kábel do routeru tak sa zapne wifi napojím sa nanu a ona sa proste vypne. Tak ma napadlo že sa napojím cez 192.. do menu routera. Nápad pekný ale po zadaní hesla sa mi načíta proste len prázdna stránka. Takže v celku ide mi internet ale musím pokaždé zadávať heslo a meno od poskytovateľa. V routeri net nejde a taktiež sa nedá napojiť na jeho nadstavenia. Na routeri mi všetko svieti čo má iba wifi mi nonstop bliká. ďakujem za odpoveď s pozdravom Fero. :)
misoft
09.10.13,17:26
Na administráciu routera musíš pripojiť PC a router káblom!
newmi
10.10.13,07:39
napoj sa kablom do routera ako pisal misoft a nastav ho. Zrejme treba bude aj naklonovat MAC adresu tvojho PC.
misoft
10.10.13,15:57
MAC adresa - dobrá pripomienka - na to som zabudol :D