Durdy Marek
09.10.13,16:20
Chcem sa spýtat ci niekdo nevie ako zistit aky ma ucet urcita osoba, cize viem meno priezvisko a chcem vedet cislo banky, ktora je to banka a kolko tam je penazi. Banka mito nepovie, lebo by to bolo porusenie bankoveho tajomstva.Dakujem
marjankaj
09.10.13,14:22
A prečo sa teda neopýtaš toho majiteľa? On by to mal vedieť.
A nechcel by si vedieť aj PIN?
veronikasad
09.10.13,14:23
To by si musel mať kúzelnú paličku ... Skôr zistíš z čísla účtu meno klienta, ak na tento účet v hotovosti v príslušnej banke vložíš aj malú sumu peňazí.
buchač
09.10.13,14:27
Neviem , či som správne pochopil ...

Ty si nepochodil v banke ( respektíve nepochodíš ) a hľadáš niekoho , kto by Ti náležité info dal k dispozícii .
Tak je to správne , tak to myslíš ???

Nuž , z netu sa cudziemu nik neozve , aj keby takú možnosť mal .
Kto má takúto možnosť , že by aj pre známeho vedel , tak si setsakramensky rozmyslí , či info posunie alebo pošle dotyčného pekne do hája ...

Banky toiž celkom slušne platia ( na slovenské pomery až solídne ) a nik nebude riskovať flek kvôli určitej informácii .
Ak aj hej , tak by som sa mu teda čudoval .....
veronikasad
09.10.13,14:29
To je ako hľadať ihlu v kope sena, veď zadávateľ ani nevie ktorú banku má osloviť ...
buchač
09.10.13,14:35
:D :D :D
Slušne som odpovedal ...
Najslušnejšie , ako som vedel a bol schopný ... :D :D :D
marjankaj
09.10.13,14:36
Udeľujem ti pochvalu:D
Pred nastúpenou jednotkou nie.:---
Dav
09.10.13,16:14
Ak je to obchodný partner a treba mu zaplatiť, tak údaje sú na faktúre. Ak je to niekto, kto Ti dlhuje peniaze - ak máš súdom priznanú pohľadávku a právoplatnú exekúciu - exekútor. Ale určite Tebe takúto informáciu neposkytnú. Ak chceš niekomu niečo predať, a nevieš, či má dotyčný peniaze, môžeš ho požiadať, aby Ti predložil záruku, že na Tvoje meno vinkuloval určitú sumu peňazí- k tomu vydá banka potvrdenie. Je to informácia, ku ktorej sa nedostaneš a naopak, ktorú nedajú o Tvojom účte a zostatku. Ak zistíš číslo účtu napr. z faktúry, určite Ti banka neprezradí zostatok na cudzom účte.
Katy a R
09.10.13,16:17
Veronika - ani tak nejde o tú paličku .. ale že sa vôbec takéto pýta - sám píše, že je to porušenie bankového tajomstva !!
Oliwa
15.10.13,14:03
Prečo Ťa to zaujíma? Predstav si, že určitá osoba by si zisťovala tieto údaje o Tvojom účte...
srska
15.10.13,14:07
alebo o veľkosti oného