Erik15
09.10.13,22:05
ahojte. mam otazocku kupili sme byt a postupne rekonstruujeme a zaujimalo by ma ci mi viete poradit ako spravit steny. Ani sam neviem co je na tych stenach ale ma to bielu farbu a ked to namocim vodou a pretriem maliarskou stetkou tak sa to zacne zotierat a pod tym je uz len asi panel. Mam niekolko vedier sadrovej omietky mozem ju priamo pouzit na tu povodnu farby a predtym napenetrovat??? alebo natiahnut lepidlo a sietky a potom sadrovku??? alebo to nejakym sposobom zmyt dole tu farbu alebo vapno alebo nvm co to je??? dakujem za rady
Xanti
10.10.13,05:30
No v prvom rade by som umyla a ošúchala steny ... použi na to mazľavé mydlo. Ked začistíš steny, napenetruj ich a až tak daj tú sadrovú omietku.
dmc
10.10.13,07:12
Navlhcit a vsetko ci ide dole treba odstranit - spachtla a ides. Idealne az po panel. Na klasicky panel nema vyznam davat sietku - pokial by islo o porobeton (vecsinou sa pouziva na stenach jde je okenny otvor) tak tam to vyznam ma ale klasicky panel zasietkovat nema vyznam - pnutie betonu (jeho prasknutie sietka nezadrzi).
alaya1
10.10.13,08:31
my sme na cely byt davali stierky.
lapejko
11.10.13,18:23
to čo máš vo vedrách určite nie je sadrová omietka, ale Stemal, čo je veľmi mäkká stierka.
Erik15
11.10.13,18:30
no dnes sme to zacali mocit a skrabat spachlou celkom to ide a potom zmyvat mokrou handrou da sa :).....vo vedrach mam rokofinal 15kg