winzy
10.10.13,08:43
po tom čo sa muž sťažoval že máme nejaký pomaly pc tak som našla na odporúčanie iných program ccliner. Nainštalovali a prečítala pc tak 2 hodky bolo všetko ok potom sa prestal nacitavat net. Restartla som wifinu popozerala káble ale stale nič. Máme este Tablet tam to fičí ako má :-) čo mi poradíte ???
dmc
10.10.13,07:01
pokial sa ti spomaluje PC a aplikacie nebezia podla predstav treba pouvazovat nad preinstalovanim operacneho systemu - podla mojich skusenosti odporucam preinstalovat win tak cca 1 x do roka - je to rychlejsie a ucinnejsie ako sa hrabat v registroch a pokusat sa cistitit ich a po preinstalovani oper.systemu aspon vies na com si
misoft
10.10.13,16:01
Stačí len otvoriť Centrum sieti - Lokálne pripojenie, vybrať Vlastnosti, označiť Internet Protocol Version 4 - Vlastnosti - a všade nastaviť Automatické....... Potvrdiť.
Ak nepôjde po tomto nastavení - klik PTM na ikonku pripojenia a dať Riešiť problémy.
Stefan2005
10.10.13,16:16
.... ešte sa mi nestalo, aby mi CCleaner "siahol" na internetové pripojenie... a to ho používam pravidelne...
... a takisto pri bežnom používaní nevídím dôvod 1x ročne preinštalovávať Windows.
arizona
10.10.13,16:35
Tiez nepochopim to caste preinstalovavanie PC. Ved pri pravidelnom cisteni a ak clovek nema plnu plochu roznych ikon, spustenych 1000 programov spustajucich sa pri starte a nestahuje desiatky zbytocnych programov,ktore ani nepotrebuje,tak nevidim dovod...
pankratz
10.10.13,16:59
Alebo spustiť obnovenie systému. Nájsť ten čas, kedy sa spustil ccleener, alebo dátum, kedy to ešte išlo. Ja používam Ccleener už 10 rokov, a ešte sa mi nestalo, že by z dôvodu použitia tohto programu nefungovalo int. pripojenie alebo pc.
misoft
10.10.13,21:05
Možno - ale ak má nainštalované nejaké aplikácie a preinštalovaním OS bude nútený ich znova reinštalovať - pretože všetky údaje o nich (aj uninstallatory a *.ini súbory) sa vymažú.
Okrem toho - CCleaner ani okľukou totiž nesiaha na nastavenia sieťových kariet - on to totiž v sebe ani zabudované nemá.
winzy
11.10.13,09:16
Tá obnova pomohla. Už to fičí. Mne kamoš povedal že tieto program viac narobia škodu ako pomôž som to radšej zmazala a dam to do rúk odborníka :-)
nunenko
12.10.13,06:11
...a ten odborník spustí ten istý program...
misoft
12.10.13,08:32
Blbosť - ten program je dosť inteligentný - len užívateľ nie. Ak mu dá urobiť niečo, program to urobí.....
CCleaner používam roky a NIKDY mi škodu neurobil, do pripojenia k internetu ani nezasiahol (nemá totiž dôvod!)
misoft
12.10.13,11:42
A ešte doplním - i najlepší program v rukách "odborníka" sa mení na devastujúci nástroj!
mecky
13.10.13,18:29
akurat ze ten aj bude vediet ako to opravit :)
ccleaner je vcelku bezpecny ale obcas sa aj jemu podari nieco odrovnat. osobne sa mi to stalo s ccleanerom raz ale stacila jednoducha obnova registrov
pre priklady rozvrtanych systemov ccleanerom staci ist na forum piriformu
misoft
13.10.13,18:34
Veď preto tam ponúka zálohu registrov - i majster tesár sa niekedy utne a tí v Piriforme vedeli, čo robia. Počítali aj s tými "odborníkmi".