Hellena Primrosse
10.10.13,12:34
Dobrý deň. Prosím poradte mi. Mali by sme ja a môj priateľ vycestovať za prácou. Konkrétne do Plzne - Panasonic. Avšak neviem čo si mám o tom myslieť. Na internete som našla množstvo protichodných informácii.
Prosím Vás ak nám môžete pomôcť bola by som veľmi vďačná. za nás oboch.
pizzanoel
10.10.13,10:40
kto nevyskúša nezistí... to je jak s podnikaním... každý ti povie niečo iné...
Hellena Primrosse
10.10.13,10:41
to ano ale nezaskodi si zistit ako to tam bezi predtym ako sa strmlhlav pustit dole svahom
erik555
10.10.13,10:57
napisala si v zalozenej teme:"Na internete som našla množstvo protichodných informácii"....tak co teraz? Zostava iba vyskusat. Jeden je taky tip, ze sa mu aj to malicke nepaci a druhy to prezije. Ktory tip si ty?
Hellena Primrosse
10.10.13,11:02
a prave preto by som bola rada keby sa mi ozve kazdy kto ma hoc ake skusenosti. ci pozitivne ci negativne. jednoducho bola by som rada informovana. mnohe z ohlasov ktore som nasla boli napr. z roku 2009 co v sucasnosti nemusi ale moze byt stale aktualne.
erik555
10.10.13,11:04
Mas moznost ist pracovat do inej spolocnosti?
Hellena Primrosse
10.10.13,11:25
vzdy je moznost ist niekam len je rozbiel skocit do blata ako sa priamo vrhnut levovi do papule.
erik555
10.10.13,11:48
Tak si potom vyber taku spolocnost, kde su iba kladne referencie, ked je podla teba vzdy moznost ist niekam. Vies, uz som sa o tom zmienoval, ze co niekomu vadi, iny to prekusne. Ved keby to vsetko bolo iba o jednom, tak nikto nepracuje v Panasonic. Takze jedina moznost je si to vyskusat osobne, ze ci to este mozes, alebo uz je to "proti tvojej srsti". Musis si uvedomit, ze ziadna vyrobna sfera nie je sediet pri kavicke niekde v statnom urade. Zial...