carben
11.10.13,09:20
dobry potrebujem zistit zamestnavatela istej osoby.je to vobec mozne? pochybujem ze socialna poistovna by mi poskytla nejake informacie.poradte ako nato. dakujem
tictac7
11.10.13,07:24
- opýtaj sa ho
- opýtaj sa jeho známych alebo rodiny
- opýtaj sa uja googla - ak majú firemnú stránku a je na nej jeho kontakt, tak Ti ho vyhodí
- skús FB - možno tam má aj zamestnávateľa uvedeného

....fakt, by ma zaujímalo, na čo Ti to bude. Chceš bonzovať? Sťažovať sa? Jeho prácu?
Mila123
11.10.13,07:24
nezistíš..........
pizzanoel
11.10.13,07:30
no mozno sa zamiloval do nejakej dievciny a chce vediet kde pracuje aby ju tam mohol akoze navstivit ze ,,mal by som zaujem...jej ty tu pracujes??" :D:D
marjankaj
11.10.13,07:58
Nájdi si súkromného detektíva. Alebo sa sam(a) sa zahraj na detektíva a sleduj dotyčnú osobu kam ráno chodieva. :D
misoft
11.10.13,15:31
Len na okraj - carben - PREČO dupľuješ problém, zadávaním duplicitnej témy? http://www.porada.sk/t225750-niekto-kto-pracuje-v-socialnej-poistovni.html !
pavol54
11.10.13,17:02
Zamestnaj sa v nebankovke, nech si niekto zoberie v jeho mene od nebankovky pôžičku tá si nájde jeho zamestnávateľa do troch mesiacov od neplatenia.
korela
12.10.13,11:06
Nechápem, prečo niekto dehonestuje túto tému. Ako keby sa nevedelo, aj o čom všetkom je život. Dôvody môžu byť veľmi vážne.
Detektív zistí cez Soc. poist. v priebehu jedného dňa, ak nie je zamestnaný na čierno. Ale zistí i tak.

Môže ísť o matku, otca, kedy sa partner niekde zašil, a neprispieva na domácnosť, deti. Ak je to tak, skús ísť najprv na váš okrsok polície, možno ti pomôžu i tam zadarmo.
Píšem to preto, že poznám detto prípad, tatko v stratene, až ho náhodou dieťa zbadalo v meste na cudzom aute, v šoku si nezapamätalo ŠPZ, anjeli poskytli ešte druhú šancu. Policajt na okrsku nemal najmenší problém zistiť majiteľa auta na počkanie. Potom už nebol problém zistiť jeho zamestnanie a samozrejme bolo príbuzné s oblasťou hľadaného.
V prípade totálnej bezmocnosti, ak ide o partnera,partnerku, uviesť ho/ju ako nezvestnú osobu. To je však na zváženie (budúcnosť - vplyv na deti, jej, jeho zamestnanie). Ale napr. v prípade týrania by to bolo do budúcna dobré potvrdenie pre právne konania.

Moje dieťa si na VŠ raz požičalo poznámky od spolužiačky. Mala v nich založenú žalobu na otca za neplatenie alimentov. Bývali v oblasti s veľkou nezamestnanosťou, matka stredoškoláčka robila roky upratovačku na pol. úväzok. Dve deti na VŠ. Radosť žiť!
Tých prípadov na hľadanie ľudí je iks, kedy môžu ľudia trpieť za niekoho iného.

V súčasnosti má každý desiaty človek na našom území založenú zdravotnú kartu u psychiatra. Už to je dosť výpovedné.
Každá piata je týraná, možno aj štvrtá.
Stačí si predstaviť svoju ulicu, alebo vchod. Každý piaty byt, alebo dom žije v zmätku, každý desiaty žije s pacientom. Strašné čísla. A koľko ľudí ešte nie je pokrytých. Rovnako ako pri iných fyz. dg.
korela
12.10.13,11:10
Kto hľadá, nájde.
Mila123
12.10.13,11:20
Korela, možno máš pravdu, možno sa mýliš.....
zadávateľ neuviedol, nenaznačil dôvod, prečo sa na fóre obracia s touto otázkou.....
neplatenie výživného sa dá riešiť aj inými spôsobmi, ako takto, verejne .....
misoft
12.10.13,11:23
...okrem toho nevieme, či nežiada pomoc pre iné "postranné" úmysly.
misoft
12.10.13,11:25
Musím však upozorniť - korela - všetky informácie, ktoré sú zadané v systéme SP sú dôverné a spadajú pod ochranu osobných údajov. A hľadať pracovníka SP, ktorý by tieto informácie poskytol - veď je to navádzanie na zneužitie právomoci verejného činiteľa, porušenie zákona o ochrane osobných údajov!
korela
12.10.13,11:52
Ja to vidím ako cestu hľadania, a ako napísal aj marjankaj, jednou z ciest je aj súkromný detektív. Nie je očko ako očko. Treba vyhľadať detektívnu kanceláriu s oprávnením vystupovať aj pred orgánmi v činnom trestnom konaní. S ich dokladmi, fotodokumentáciou a pod., rovnako ako polícia a iné kompetetné inštitúcie.
korela
12.10.13,11:55
Ešte dodatok, v prípade niektorých živností, nepomôže ani Soc. poist.
korela
12.10.13,11:55
Hej, ale koľko by sa to ťahalo?
buchač
12.10.13,12:43
potrebujem zistit zamestnavatela istej osoby.
Veď SI ZISTI

je to vobec mozne?
JE

pochybujem ze socialna poistovna by mi poskytla nejake informacie
NEPOCHYBUJ ...:D

poradte ako nato
Pomôž si človeče , aj Boh Ti pomôže .
dakujem

Niet za čo .....