Jofo27
11.10.13,13:26
Ahojte.Chcem sa opytat ako by som mal postupovat,ked mam super napad na podnikanie,ktory by som utiahol z vlastnych zdrojov.Jedna sa o vyrobok,ktory prirovnam k sedaciemu vaku(ktory by som vymyslel ako prvy).Jednoduchy dizajn,nenakladna vyroba,vysoka predajna cena.Ako napad je to super ale ako s tym prerazit skor ako to okopiruje konkurencia?Ako zacat s pedajom?
arizona
11.10.13,11:41
daj si patentovat,aby ti niekto neprebral ten skvely napad .-)
srska
11.10.13,11:44
ehm, načo je dobrý taký sedací vak?
arizona
11.10.13,11:48
zeby na sedenie? :-D
srska
11.10.13,11:51
ruty, šuty - no hej, ale vak? nestačí kreslo, stolička? VAK - TO ZÍRAM - jedine tak pre paragliding?
Jofo27
11.10.13,12:07
Otazka bola skor ako prerazit.O patente urcite rozmyslam,aj ked neviem sa to vobec oplati.
Jofo27
11.10.13,12:18
To bolo len prirovnanie.Moj vyrobok sa da prirovnat k milionu veci,ktore nepotrebujeme,ale su peknym dizajnovym ozivenim a daju sa ajprakticky vyuzit.
marjankaj
11.10.13,12:22
Jofo27 (Dnes 15:18) To bolo len prirovnanie.Moj vyrobok sa da prirovnat k milionu veci,ktore nepotrebujeme,ale su peknym dizajnovym ozivenim a daju sa ajprakticky vyuzit.

Teda je na dve veci? Na H*vno a na nič?:---
Tweety
11.10.13,12:25
Podľa mňa super nápad, ak ide o jednoduchý dizajn nepotrebnej veci, hlavne, že je predajná cena vysoká. Ozaj paráda. Tu musíš osloviť horných desaťtisíc.:rolleyes:
Jofo27
11.10.13,12:29
V podstate ano,ale aj tak je plno ludi co si to kupi
buchač
11.10.13,12:52
Jedna sa o vyrobok,ktory prirovnam k sedaciemu vaku(ktory by som vymyslel ako prvy).

Fasa ........
Ešte nie je ani vymyslené a už má šrac problém s patentom a aj predajom ...
Šikulka , už mi chýba len prognózy a štatistiky predaja ...:rolleyes:

K zvyšku sa radšej nevyjadrujem ...nemá význam ...
Proste balada o h***e ....;)
Jofo27
11.10.13,16:03
Oki.Tak aby bolo jasne,vyrobok ma uz hotove prototypy,ktore su v stadiu testovania.V tejto chvili sa hladaju vhodny dodavatelia,riesi sa dizajn,stranky,pripravuju sa fotky,loga,zvazuje sa pozitie kickstarter atd.Nechapem preco sa tu kazdy toci okolo nicoho.Co som to prirovnal ktak blbej veci?Myslim si ze otazku som polozil dost jasne(ako s tym prerazit?ako zacat s predajom?)Musel som to k niecomu prirovnat.Co som si mal prezradit o co sa jedna,este pred spustenim kampane?Cakal som ze tu niekto napise nieco na co som zabudol.Necakal som ze tu niekto spravy robotu za mna.
Takze by som povedal,ze nie balada,ale debata o h***e.
Radsej navstivim v pondelok dakych reklamnych expertov,ako dufat ze tu niekto napise nieco zmysluplne.A kludne sa tu mozte bavit otom na co sluzi to moje prirovnanie.

PS: a to som chcel povodne napisat 5-6 prirovnani.To by sa to tu riadne zvrhlo na debatu,na co na vlastne sluzia tie veci. ;)
lujza.j
11.10.13,16:15
Radsej navstivim v pondelok dakych reklamnych expertov

.....no vidíš ved ty vieš čo robiť....len si chcel proste ušetriť:cool:
len reklamný mág ti nepovie pravdu...že je to o ho.ne, ten ti spraví kampaň na tvoj bombový produkt dobre ta skásne....:D
papáčko:---
Dáša_
11.10.13,16:40
Ja si myslím, že jedno z najdôležitejších je stanoviť si cieľovú skupinu. Teda kto by mal byť ten, čo o kúpe takého niečoho rozhodne, kto by to mal chceiť. A tomu potom prispôsobiť kampať. Ak si zameraný na seniorov, tak sú iné kanály ako puberťáci...
Dôležité je aj to, koľko máš peňazí, aj keď nie len tie sú dôležité. Skôr istý typ nápadu dokáže oveľa viac
shimao25
12.10.13,12:21
no je to tazke vymyslat komunikaciu , ked fakt nevieme o com sa bavime, neda sa to nejako blizsie kokretizovat? keby si mal otzaj nieco inovativne a dizajnove ( napr. ten sedaci vak , ktory predtym nikto nevymyslel) , tak by som napr. Isla na veltrh s podobnym zameranim a tam predstavila produkt sirokej verejnosti; alebo ho dostala medzi ludi - pouzit nejaku guerillu, ak je to pre mladych; showroom - kde si to ludia mozu vyskusat, ohmatat s prijemnou atmoskou...je vela moznosti