babicka1
11.10.13,18:50
Ahoj má taký dotaz ,syn si chcel zobrat úver z unikreditu chce si kúpit byt nakolko mu uver nedali preto lebo robí v ocovej firme ktorá nevykazuje zisk , neviem čo má firma s tým spoločné ,chcel si zobrat papiere a odíst do druhej banky ,ale ked išiel pre znalecký ktorý už zaplatili povedali mu ,že oni znalecký roztrihali čo má robit ,majú na to právo ,teraz si musí robit znova znalecký a znovu ho zaplatit ,ako sa má bránit v tej banke ktorá mu znalecký zničila dakujem za nejakú radu
misoft
11.10.13,16:58
Pokiaľ si zaplatil znalecký posudok, je to už jeho posudok (jeho majetok). Nech požiada banku, aby mu na základe dokladu o zaplatení vydala hotový znalecký posudok - alebo kópiu rovnocennú originálu (uzatvoril s nimi určitú zmluvu) a to bez ďalšieho poplatku, pretože ak by žiadali opätovné zaplatenie, banka by sa obohatila na úkor zákazníka (prijala platbu, nevydala plnenie zmluvy).
pavol54
11.10.13,17:09
Ak je zamestnancom tak banka nemá čo skúmať bonitu zamestnávateľa to čo je za hlúposť čo sa neobráti na serióznu banku nie nejakú pofidérnu pôžičkáreň.
babicka1
11.10.13,17:57
V Unikredite mu povedali ,že to si všade žiadajú ,ale on išiel do Tatra banky tam to nepotrebujú ,len hlavná vec že mesiac behá vybavuje papiere a teraz nič z toho a môže behat nanovo a vybavovat,
pavol54
12.10.13,05:02
čo neskúsi PSS nedávno mali dobré úroky len 2,9
buchač
12.10.13,05:11
Pali ...v PSS predsamusíš byť nejaký ten piatok , aby si dostal love ...
Predsa neprídeš v jeden deň , staneš sa klientom a týždeň už chceš úver ....
Alebo sa mýlim ?
pavol54
12.10.13,09:32
Nemusíš donesieš žiadosť, plat za posledných 12 mesiacov(kvôli výškam splátok) , znalecký posudok nehnuteľnosti(kvôli výške záložného práva) OP číslo účtu na ktorý ti ich majú poslať. tak tipujem 2 týždne 80% percent medziúveru máš na účte. aspoň ja mám momentálne 4 a niekoľko som ich skončil.