bazilicus
13.10.13,16:53
Dobrý ďeň

Rád by som zistil aká je možnosť v druhej polovici štvrtého ročníka strednej školy (maturitný ročník) som odišiel zo školy ešte v roku 2008. Medzičasom som si dorobil maturitu na štúdiu jednotlivých predmetov . Keďže som ale pôvodne študoval elektrotechniku rád by som si dokončil aj túto školu nakoľko sa chcem tomuto odboru venovať . Chcel by som vedieť o čo mám žiadať na pôvodnej škole ak chcem štúdium dokončiť , či sa mi tam dá zohľadniť už maturita ktorú som absolvoval, a zároveň chcem školu dokončiť nejakou nie dennou formou nakoľko mám 25 rokov a musím chodiť do práce . Ďalšou otázkou je či ma môžu prijať aj počas roka do už prebiehajúceho školského roka.

čítal som už aj školský zákon ale je to dosť rozsiahle a nieje mi jasné ako postupovať v mojej situácii .

vopred ďakujem za odpovede .
alaya1
13.10.13,15:42
Upresni .."Medzičasom som si dorobil maturitu na štúdiu jednotlivých predmetov ".
bazilicus
19.10.13,08:25
Neviem ako by som ti to mam normalne maturitne vysvedcenie ale z ineho zamerania , konkretne podnikanie . Studium jednotlivych predmetov je len forma studia
Mária27
19.10.13,10:10
Musíš sa spýtať na tej škole, čo by ti mohli uznať z maturitnej školy, z pôvodného štúdia asi už nie. Je to komplikované, navyše sa menila legislatíva.
bazilicus
19.10.13,10:21
Niekde som nasiel ze tie tri cele roky ktore som tam mal platia desat rokov , malo by sa to overovat nejakou skuskou zo znalosti uciva . Ale to som len niekde cital
Mária27
19.10.13,10:37
Keď si začal druhú školu, tiež ti niečo započítali, nie?