kreativna
14.10.13,07:22
Dobrý deň, na zhromaždení vlastníkov bytov sa odsúhlasil nákup 2 presklenných skriniek oznamov, z ktorých jedna má slúžiť predsedníčke a druha vlastníkom bytov. Toto hlasovanie sa nedostalo do zápisnice zo zhromaždenia, pretože predsedníčka si to pravdepodobne nepriala a nie je predsedníčka ani ochotná poskytnúť skrinku na tento účel zakúpenú pre vlastníkov bytov s iným názorom, ktorý je v súlade so zákonom 182/1993. Takže keď s nejakým jej oznamom, prípadne správou nesúhlasím, prípadne je v rozpore so zákonom 182/1993 napíšem ho na list papiera a prilepím izolepou na sklenenú výplň dverí. Následne nájdem odkaz, na mojom ozname, prípadne informácii, že som nenormálna, nech sa odsťahujem, lieč sa nenormálna opäť si mala záchvat, ber lieky uľaví sa ti odídu aj démoni to čo tebe vadí, iným nie lebo si nenormálna, príď na schôdzu nenormálna daj si vyšetriť tú svoju hlavičku, odsťahuj sa a zdochni. Takýmto spôsobom ma zastrašuje, a tým zastrašuje aj ďalších vlastníkov bytov, aby vedeli, čo ich čaká keď nebudú súhlasiť s jej rozhodnutiami. V našom dome bývajú väčšinou dôchodcovia, ktorých veľmi jednoducho predsedníčka ovplyvní, a tí ktorí pracujú, nemajú v dnešnej dobe čas na SVB a mnoho bytov je v prenájme. V našom dome sa kvôli predsedníčke už takmer nikto s nikým nerozpráva. Predsedníčka nášho spoločenstva v Košiciach je MUDr., tak si viem predstaviť ako sa správa ku svojim pacientom, prípadne študentom, ktorých učí na Zdravotnej škole. Ak mi nenapíšu takýto oznam, tak sa predsedníčka so svojou skupinkou striedajú po 15 minutách, aby môj oznam pre vlastníkov bytov hneď strhli. Aj takto sa správajú "ŠMEJDI". Čo by ste robili na mojom mieste?
PASKOV
14.10.13,12:49
Zatím já mám málo informací na seriózní odpověď.
buchač
14.10.13,13:35
Tri slová v podstate dávajú nejaký ten význam ....
pepsikova
14.10.13,14:02
..moja milá kreatívna!..a čo tak zobrať ten papier, na ktorom ťa urážajú a odniesť ho na políciu a podať udanie za urážky na cti a šikanu!..pani MUDr je tiež len človek a nemôže si dovoliť všetko, ale očivodne ťa šikanuje!!.....to, čo si ty predstavuješ, ti nepomôže,len sa trápiš nad ľudskou hlúposťou...a ak sa tak správajú aj susedia, zahrň ich do udania, teda že sú pod nátlakom tej potvory...aspoň ich postrašíš!..

(a len tak, medzi nami dvomi:..len taký, čo si tú hlavičku už dal vyšetriť, ti môže doporučiť, aby si sa dala vyšetriť tiež...pani mudr tým už asi prešla!..
kreativna
15.10.13,06:33
Ďakujem Vám za Váš názor a premyslím si, ako budem ďalej postupovať.....
kreativna
15.10.13,06:35
Ja viem, že takúto skúsenosť asi nemá nik na Slovensku, preto je ťažko k tomuto hľadať slová