Nanina
15.10.13,09:20
Mamina má problémy s tlakom a už mesiac si ju doktori posúvajú a na príčinu neprišli.Najnovšie ju objednali na ďalšie vyšetrenie až začiatkom budúceho roka :(Najlepšie niekde v okolí Martina ale môže byť aj ďalej.Ďakujem.
Indeed
15.10.13,07:48
Problem s krvným tlakom treba riešiť komplexne vzhľadom na vek a telesnu stavbu pacienta,
hlavne pri objemnejších ľuďoch sa dá len veĺmi ťažko docieliť hodnota KT nižšia ako 140/90
tiež treba brať do uvahu,že pričiny vyššieho KT su špecifické a niekedy aj nervoveho,či psychického povodu, aj chudí ľudia možu mať problém s vysokým KT
Avšak zakladným poznatkom je to,že KT ide hore ak je krv "znečistená" zlým cholesterolom ap.
Preto nespraví žiadnu chybu ak vyskúša nejaké očistné kury na baze cesnaku,
KT učinne znižuje aj čaj z hlohu a imela.
Su aj pripravky extrahované z cesnaku, ktoré si zachovavaju všetky učinné latky a učinne čistia krv avšak bez problému špecifického zápachu cesnaku, ten v nich nie je.
Nanina
15.10.13,08:12
Ďakujem za rady no mamina nie je obézna, cholesterol má v poriadku a čo sa týka psychiky tak je tiež ok. Mamina je na dôchodku ktorý si užíva so svojou rodinou a vnúčatami.Pár rokov dozadu sa liečila na boreliozu a od vtedy to je s jej zdravím kadejaké.Najnovšie jej šarapatí tlak no tak chceme poznať príčinu tejto zmeny a liečiť ju.
Peggynka
15.10.13,08:29
Sused bol veľmi spokojný tu:
http://www.nemocnicasaca.sk/uvodna-stranka/
Skús sa skontaktovať,jemu robili vyšetrenia za jeden deň.Bola to kontrolná prehliadka pracovného lekárstva.
Nanina
15.10.13,08:39
ďakujem
margot157
15.10.13,08:41
Popozeraj toto, treba vybrať čo aktuálne potrebujete, veľmi ústretoví, výsledky veľmi rýchlo, M
http://www.novamed.sk/sluzba/57/preventivne-prehliadky.html
Nanina
15.10.13,08:44
super a aj blízko ďakujem
buchač
15.10.13,09:12
komplet vyšetrenia cca tak do dvoch dni
???

Čo máš pod týmto pojmom na mysli ???

Lebo ja si nemyslím , ja totiž VIEM , že komplet vyšetrenia sa nedajú do dvoch dní stihnúť ...
...proste NEDAJÚ ...

Je úplne jedno , o aké zariadenie sa jedná ...
Nanina
15.10.13,09:16
tie dva dni nie je podmienka, ide nám o to aby sa jej niekto venoval,hľadal príčinu a neobjednával vyšetrenia až na buduci rok čo si myslím že je dosť dlhá doba
buchač
15.10.13,09:20
Indy, len tak , pre úplnosť ....a to si kde okopíroval ???
Indeed
16.10.13,07:17
to je vyplod mojej mysle a vlastna skusenosť, keby niečo...
Peggynka
17.10.13,07:31
Skôr by som hľadala dobrého diagnostika.