blondy
20.03.06,08:40
Neviete aký program by bol dobrý na tzv. pripomienkovanie? Chcela by som si totižto takýmto spôsobom nastaviť pripomienkovanie napr. dôležitých úhrad, aby mi to napr. v ten deň ráno pripomenulo, že je potrebné zaplatiť DPH alebo preddavky atď.
bendži
20.03.06,07:46
Možnosť pripomienkovania ti ponúka napríklad e-mailový program Microsoft Office Outlook... Upozorňuje ťa na nadstavené akcie podľa nadstavení v danú hodinu, opakovane napr. vždy niektorý deň v týždni. Samotné upozornenie tvorí okno na obrazovke monitora + zvukový signál (ak máš zapnuté repráky)
blondy
20.03.06,08:03
na emaily používam Thunderbird, tak sa musím pozrieť kde to mám
sway
20.03.06,08:09
Možnosť pripomienkovania ti ponúka napríklad e-mailový program Microsoft Office Outlook... Upozorňuje ťa na nadstavené akcie podľa nadstavení v danú hodinu, opakovane napr. vždy niektorý deň v týždni. Samotné upozornenie tvorí okno na obrazovke monitora + zvukový signál (ak máš zapnuté repráky)

aj ja som toto videla u kamošky a už to šťastlivo používam, je to výborné ;)
blondy
20.03.06,08:15
Tak som to našla, aj pre tých čo používame na emaily Mozilla Thunderbird sa dá stiahnuť na http://www.mozilla.sk/download/
Ten kalendár sa volá Mozzila Sunbird (aj v slovenčine) takže sa môžem pustiť do práce ...:rolleyes::rolleyes::rolleyes:
preceda
23.06.17,06:53
vedeli by ste mi prosím vás opísať, bližsi spôsob? skúšal som niečo cez záložku úlohy, ale pripomenutie sa ozve každý deň a úloha ma rôzne trvanie...ide mi skôr o jednorázovú pripomienku, ktora sa objavi v zadaný dátum a čas jednorázovo
vicktor
23.06.17,07:05
Ja si pisem do Kalendara (MS Outlook).
To si sa ako hlboko hrabal v tejto kope otazok???
preceda
23.06.17,07:08
to mi našiel google, hladal som niečo ako pripomienky v outlook, ale nič konkretne, čo by mi vyhovovalo som nenašiel, preto som sa tu spytal, nechcel som zakladať novu temu
bendži
26.06.17,14:18
a podarilo sa teda nieco spustit? :) treba cez kalendar popozerat ;-)