jano454
15.10.13,10:29
mám laserovú tlačiareň HP ide síce o starší typ ale je 100% funkčná a spoľahlivá už pár rokov. doteraz som stále kupoval originálne tonery ale čoraz viac počúvam o tých kompatibilných a keďže sú podstatne lacnejšie chcel by som vedieť či máte s nimi skúsenosti - či už dobré alebo zlé. díky za rady
mizu24
15.10.13,09:44
mala som kompatibilné tonery od dvoch rôznych dodávateľov a zatiaľ musím poklopať, držia :) Dovtedy som si dávala plniť originálny toner a tiež som bola spokojná.
kn-alka
15.10.13,09:47
Používam len kompatibilné a som s nimi spokojná, zatiaľ žiadny problém, pritom objednávam od rôznych dodávateľov.
misoft
15.10.13,10:41
HP majú tú dobrú vlastnosť, že bez "protestovania" :D príjmu i kompatibilné náplne a okrem toho, väčšina HP tlačiarní nepotrebuje "reset", alebo výmenu čipu (na rozdiel od iných....)
evuš
15.10.13,10:56
..my používame v posledných rokoch iba kompatibilné tonery /pre rôzne typy tlačiarní - CANON, HP, Samsung.../...sú oveľa lacnejšie ako originály - nie je žiadny problém..a pri dnešných cenách tlačiarní /tých lacnejších/ niekedy vyjde tlačiareň lacnejšie ako originál toner... ;)
Zzazzu
03.11.13,13:10
no nie sú kompatibilné ako kompatibilné...tiež mám laserovku HP a prešla som pred dlhším časom na kompatibilné tonery, aj keď som to po zlých skúsenostiach chcela vzdať -keď som z obchodu kúpila prvý, vôbec mi toner nenačítalo, vypisovalo mi, že je prázdny , tak som to reklamovala v obchode a vymenili mi ju bez problémov kus za kus, ale pri tom druhom to bolo zas rovanké - vrátila som im to, skúsila som jeden eshop - tento toner síce fungoval, ale "až 5 mesiacov", pri minimálnom tlačení...teraz mám znovu toner z iného eshopu(to už som si hľadala referencie na diskusiách aj u známych) a konečne sa zadarilo , už fachčí dosť dlho :-)
papap
17.01.14,10:36
ja kupujem pravidelne tieto tonery aj domov, aj do práce a som maximálne spokojný...je to lacnejšie a rovnako kvalitne ako originály. Ja mám overených týchto SPAM