Carsgirl
15.10.13,11:18
Dobry den, nema niekto zle skusenosti s programami pre autoservisy, napr ktorym by som sa mala vyhnut? Vyber je vzdy najtazsi... hoci kazdemu vyhovuje nieco ine, potreby pre autoservisy su rovnake, takze aj programy by mali bud vyhovovat alebo nie. Firma je na vychode SR, tak aj vzhladom k tomu pre potreby nejakeho servisu, ci podpory programu, by bola lepsia nejaka prevadzka na Vych.SR. Dakujem za rady :)))
Este k tomu pre priblizenie, firma bude zacinat, nic zlozite nic drahe co sa tyka programu, do 5tich mechanikov, plus k tomu rozmyslam o uct.programe Omega od Krosu, a na evidenciu zakaziek, skladu atd nieco jednoduchsie aby s tym vedeli robit aj automechanici.
buchač
15.10.13,09:47
Čomu sa nevyhneš , bude zaobstaranie si SW pre jednotlivé značky vozidiel na tú diagnostiku , nakoľko bez týchto môžeš opravovať tak maximálne staré Škodovky alebo Žigy ...
Carsgirl
15.10.13,11:28
asi som velmi nepochopila, ja som sa len pytala na SW pre autoservis v ramci evidovania, vytvarania zakazkavych listov faktur, dodacich, sklady.. taketo veci, diagnostika je diagnostika.
DANAK1
15.10.13,11:49
ja poznám iba CARIS, a je veľmi dobrý, prehľadný...
Carsgirl
15.10.13,13:33
a nie najlacnejsi.. a vraj je z tych zlozitejsich, pracujete v nom ako automechanik?
c.s.i.
15.10.13,14:10
tento: http://www.clientzlin.sk/software-automobily/ je to pre viac značiek, vcelku v pohode, pracujeme s týmto programom dlho....
Carsgirl
15.10.13,15:50
nikde nevidim nejake demo na stranke, neda sa odniekadial stiahnut, vyskusat si ho? Resp ziadny cennik na stranke.... no neviem..
tictac7
15.10.13,16:40
na servis je dobré aj toto

http://www.proces.sk/

...od založenia zákazky - napojenie na sklad - fakturácia - účtovníctvo....

síce sídlo nemajú na východe, ani ja som s ich produktom nerobila na SS, nie je problém - na školenie k nim, myslím, nie je problém vybehnúť a náhodou vzniknuté problémy (popravde - 99,9% ich bolo spôsobených užívateľom :-) )riešia cez vzdialenú správu - takže bezproblémový chod...
Carsgirl
15.10.13,16:47
demo, cennik chybaju... a prepojenie na uctovnictvo nebude potrebne, lebo realne uvazujem o omege, kto s nou robi vie preco si ju vyberam z toho mnozstva ostatnych :) ale dakujem :)
tictac7
15.10.13,16:53
momentálne robím s krosáckymi SW - viem o čom hovoríš - avšak, toto je na servis ako vyšité - robila som aj s tým v jednej firme - čo sa týka účta na Omegu síce nemajú, ale z toho ostatného, s čím som prišla do styku, toto patrí medzi top 3. ...a cenníky a demo- ja neviem, je taký strašný problém ich osloviť?
c.s.i.
16.10.13,05:37
tak tam napíš čo všetko by si potreboval a určite ti pomôžu a dajú cenu... my len odporúčame