KEJKA
15.10.13,15:18
neviem ako uviesť že je to vyriešené . tak označujem takto VYRIEŠENÉ
Konečne som sa odhodlala investovať do plotu od ulice a kúpiť jednostranne štiepané tvárnice. nechcem sivé, ale farebné - hnedé, prípadne červené.
ABW mi dáva dodaciu lehotu 5 týždňov - čo na realizáciu mi už príde neskoro. Predsa len zalievať betonom, bude asi už príliš zima.
Premac má príliš drahé tvárnice a v katalogi som našla len obojstranne a viac štiepané.
Viete mi poradiť, ešte iných výrobcov, ktorí by mohli byť pružnejší? napr. z Česka?
Aké máte skúsenosti s Hornbachom či Baumaxom - dostanem od nich tie tvárnice skôr?
Mária Mojžišová
15.10.13,13:44
My sme stavali plot minulý rok na jeseň z Face Blocku z tvárnic bielošedých jednostranne štiepaných. Objednávali sme u Finistav , Ing. Richard Červený, Fatranská ul.Žilina. Boli sme spokojní, doviezli nám ich za týždeň priamo od výrobcu. Ak chceš pozri si ich stránku majú aj v iných farbách, môžeš porovnať . Neviem či Ti to pomôže.
KEJKA
15.10.13,14:24
áno, super majú aj akciu, ale sú od ruky - cena dopravy bude vysoká. Ale skúsim nájsť výrobcu.
Mária Mojžišová
15.10.13,14:38
Výrobca je v Čechách, resp. Morava,skús zavolať dá sa s nimi dohodnúť čo sa týka prepravy..
draik
15.10.13,16:12
Najlepšie obehnúť stavebniny v okolí a popýtať sa. Ukladané na maltu vyzerajú krajšie, ale murári si to zjednodušujú.
KEJKA
15.10.13,16:18
obehla som, ale bud nemajú také aké chcem alebo sú drahé.
3 eur na ks je pre mňa maximum.
draik
15.10.13,17:21
KB Blok? Z cenníkových cien ide tradične zľava aspoň 20%. Výrobca to zrejme nebude riešiť, pokiaľ odberateľ nezoberie aspoň pár kamiónov. Do zimy by som plot už neriešil, ak nie je pripravený základ.
KEJKA
16.10.13,20:57
základ mám už dva roky hotový a miesto plota rastie živý plot.. Odkladala som to, lebo sme ešte riešili zámenu časti pozemkov so susedom, ale to je vedľajšie - odvčera je to vyriešené aj plot od suseda postavený (betonová skladačka). Teraz konečne prišiel na rad aj predný plot. Bola som osobne v stavebninách a prisľúbili dodať - je to od českého výrobcu a sú to KB tvárnice. áno - dali mi zľavu, ale striešky sú aj tak príšerne drahé, takže celý špás ma vyjde viac ako 900 eur 18,5 metra.
Kedže už mám aj štrk aj človeka na prácu, tak sa teším, že do 2 týždňov to budem mať komplet. Potom budem riešiť bránu.
Milan Slávik
21.10.13,08:52
Vital horné sŕnie.