matthew257
15.10.13,16:07
Ahojte, pracujete alebo poznáte niekoho, kto pracuje na železnici? Nemyslím tým rušňovodičov, ani kto vydáva lístky, dokonca ani robošov..ale takú dajme tomu administratívu? Niekde v pokoji "teplučku" sediet v "kancli".. Mam zeleznice rad a chcel by som sa uberat tímto smerom, ale roboš a rušňovodič, dokonca ani lístky nechcem vydávať... Ďakujem :)
pankratz
15.10.13,14:42
Železnice sa teraz zbavujú administratívy, rozširuje sa Inf. Technika, Ale napr. v informačných zákazníckych centrách by možno potrebovali pracovníčky. Len v teplúčku by to mohlo byť, u ZSSK, ale zasa ťa budú otravovať cestujúci a telefonáty. Takže neviem, či by si to chcel. A sprievodca v os. preprave to tiež nie je teplúčko a hlavne nie pravidelný 8 - hod. prac. čas.
matthew257
15.10.13,14:46
a nejakí ten manažment? to asi nie či?
matthew257
15.10.13,15:26
"Ja som pracoval u ČSD pred X rokmi ." možnože dnes je to už ine a nieje to aktualne.. a akym vzdelanim? .. a ano bavilo, železnice ja môžem, dokonca aj pri skole jednu mam tak ju denno-denne vídam a rad by som pracoval v kancli, pracoval s počitačom a vybavoval veci, pretoze viem, ze to mi ide.. a nie nechcem ist na žiadny IT obdor ani informatiku pretoze to je dost ťažké a poznam svoje limity, viem co si mozem dovolit a co nie.. teraz mam gulaš v hlave a preto uz pisem aj sem na forum (zo zufalosti) a niektori ma tu hned zbombarduju ze aky som hlupak , no tak nenahnevaj sa :D
matthew257
15.10.13,15:28
*viem to z toho, ze vzdy som si vybavoval viacero vecí sam ;) (a nemyslim tím praženicu)
matthew257
15.10.13,16:05
TERAZ, ale ja sa snažím najst niečo...čo budem robit v buducnosti...cele dni mi to vrta hlavu a je to hlavny problem č. 1.. ano viem ze by ma mala trapit skôr frajerka, kamarati a podobne, ale keď toto ma žerie ovela viac, nemam sa s kym doma poradit tak skusam vsetky mozne metody.. a kamaratom je fuk ako dopadnú.. podaktorým..

hej, niet nad osobny kontaktm ak som v bratislave a niekto v košiciach, dnes sa SKORO vsetko vybavuje telefonom a cez internet...

ano gulaš v hlave, keďže som vo veku, ked sa rozhodujem a všetko sa mi pletie a mam nejasne vízie o mojej buducnosti,pretože chcem byť úspešný... a zachvilu budem mat 17

vzdelanie ..no ono sa to volá odborne "technicke a informacne sluzby v elektrotechnike" no ale viac sa tam učím ekonomiku ako elektriku kedze som dostal PROFESORKU, ktora nevie učiť ale hlavna vec ze ma Ing. ;)
matthew257
15.10.13,16:29
ako čo na trt a houbes? akože tá tiska alebo? tomu som neporozumel;) a dcery? studuju? pracuju? kde? ak smiem vediet...mozno sa necham inspirovat
matthew257
15.10.13,18:08
hahahahaha a to už prečo môžem zabudnut na zvyšok pane,alebo ujo? :D neviem ako vas vam mat oslovovať aby som zas nebol z adrzého, ale so všetkou uctou toto je riadna somarina, ze môžem zabudnut na zvyšok :D predsa skoro nikto nerobí to čo vyštudoval.. ach jaj vidim ze uz posledne dni sedim moc za pocitacom a pytam si rady od cudzich a čudnych ludí, ktorí neziju v dnesnom svete, kde pre vás pocitace su len hlupost :D .. howgh tímto uzatváram túto tému a vy ujo,pane ,prosím nekonzumujte tento sociálny hnus.. vidim ze by som sa mal opäť venovať svojim aktivitam a nie tu vysedavat a pytat rady od druhych.. ale takto som sa dlho nepobavil :D
buchač
15.10.13,18:15
hahahahaha a to už prečo môžem zabudnut na zvyšok pane,alebo ujo? :D neviem ako vas vam mat oslovovať aby som zas nebol z adrzého, ale so všetkou uctou toto je riadna somarina, ze môžem zabudnut na zvyšok :D predsa skoro nikto nerobí to čo vyštudoval.. ach jaj vidim ze uz posledne dni sedim moc za pocitacom a pytam si rady od cudzich a čudnych ludí, ktorí neziju v dnesnom svete, kde pre vás pocitace su len hlupost :D .. howgh tímto uzatváram túto tému a vy ujo,pane ,prosím nekonzumujte tento sociálny hnus.. vidim ze by som sa mal opäť venovať svojim aktivitam a nie tu vysedavat a pytat rady od druhych.. ale takto som sa dlho nepobavil :D
Teraz ľutujem , že som vôbec reagoval ...preto šli moje príspevky do koša .

Fakt si ešte decko ...
matthew257
15.10.13,18:20
a vy ste zas nejakí premúdrelí,,takýchto ludi je na internete habadej, co si honia ego nad ostatnymi, ponizuju a urazaju ich a sedia na takychto fórach denno-denne a cakaju na svoju obeť :D a buchač, neviete kto som, nepoznate ma a uz ma odsudzujete, vôbec neviete kto som, ako sa spravam a na svoj vek som najvyspelejši a to mi KVANTUM ludi povedalo a vas NAZOR MA ABSOLUTNE NEZAUJIMA ak mam byt uprimny... protirečíte si! nabuduce si čitajte po sebe...
matthew257
15.10.13,18:23
nemate pravo ma uražať a nazyvat ma deckom.
arizona
16.10.13,09:47
nemate pravo ma uražať a nazyvat ma deckom.

A nebolo detinske, co si urobil so svojou predoslou temou? http://www.porada.sk/t225788-tema-zmazana-administratorom.html

Asi sa nudis a robis si z ludi srandu,sudiac podla tvojich tem a prispevkov...
vlado 33
16.10.13,13:37
Ja som si myslel, že chceš študovať. A ty si ešte neukončil ani maturitu, a už by si potreboval poradiť, nejaké teplé miestočko. Dokonca aj od toho rušňovodiča, aj sprievodcu je v dnešnej dobe požadované stredné vzdelanie s maturitou. Takže, keď chceš kariérny postup, VŠ ťa neminie. Jednu vec si zatiaľ nespomenul, tvoj priemer známok.