Wee
15.10.13,17:00
Zdravím.
Začala by som tým, že robím v jednej nemenovanej firme na dohodu. Popri tom som bola zaevidovaná na UPSVaR a každý mesiac som musela tam odniesť výpis príjmu. Naposledy som tam bola koncom júla, kedy mi pani pri okienku povedala, že podľa nejakého nového zákona už nemusím prísť ďalší mesiac (august) ale až o tri, čiže 15.10- dnes, s tým že jej všetky príjmi prinesiem naraz. Schválne som sa jej to dva krát pýtala či jej výpisy pošlem aspoň mailom, keďže ich výdy potrebovali po mesiaci a dva krát mi odpovedala že ich chce naraz. Dnes som tam prišla, no povedali mi, že od 26.9 som vyradená z evidencie, pretože som nedoložila výpis príjmu za predošlé mesiace a pani pri okienku vraj nič o doložení výpisov naraz nevie. Zaevidovať sa môžem až o pol roka, čo znamená že odvody do zdravotnej si budem musieť platiť sama.

Preto sa chcem spýtať, či s týmto nemá náhodou niekto skúsenosti, či vôbec má nejaký zmysel napísať odvolanie, keďže je to tvrdenie proti tvredniu a koľko presne výchádzajú odvody do zdravotnej za mesiac alebo či sa nedá požiadať o nejakú podporu.

Ďakujem za odpovede.
Katy a R
15.10.13,15:06
To by si musela najskôr dokázať, či ti to pracovníčka povedala - čo asi nepôjde. A aj keď áno - mala by si ty sama poznať svoje povinnosti - bola si oboznámená (aj si určite podpísala) . Chcem tým povedať, že podľa mňa je to zbytočné.:mee:
- ale ak chodíš na brigádu - tak by ti nemalo výjsť platiť celú sumu na zdravotné poistenie(odráta sa ti to, čo platíš z brigády) - over si to v elektronickej pobočke ZP (v Dôvere funguje - neviem, ako ostatné?)
Ingrid Ondruskova
15.10.13,15:30
Na to môžem povedať len jedno: že tá pani z UPSVARu, čo Ti povedala, že nemusíš...dostane peknú odmenu k platu...aj týmto spôsobom naša vláda bojuje s číslami, "za každú cenu znížiť nezamestnanosť" juuuj ale sa máme dobre!!!
Wee
15.10.13,16:13
hmmm...ak ja robím na dohodu a nemala by som podľa Vás platiť celú sumu (čo by dosť potešilo), tak potom kto platí tú celú sumu, keď na UPSVaR sú len nezamestnaní a teda tí čo robia formou brigády? Myslím, že to vychádza 55,02€/mes.
Katy a R
15.10.13,16:17
však z dohody máš platené ZP (platíš ty a zamestnávateľ)
pozri si ten predpis zálohových platieb - napríklad - tam môžeš mať 49 eur ... alebo 35 ??
ak neodrobíš v mesiaci nič - tak máš predpis 55,02
Wee
15.10.13,17:31
...čiže, ak ja mám na zmluve trebárs 3,30€,no v podstate mi vyplácajú len 2,80€/hod tak ten roziel, vynásobený hodinami a odpracovanými dňami odvádza firma do zdravotky? a zvyšok si budem platiť ja? prepáčte, len prvý krát niečo takéto riešim a som z toho mimo =(
Antonia Jendrišáková
15.10.13,18:11
Ak si bez postihnutia z Tvojej hrubej mzdy 3,30€ x odpracované hodiny Ti zamestnávateľ zrazí a odvedie do sociálnej a zdravotnej poisťovne 13,4% z toho je 4% zdravotné. Ak budeš pracovať v mesiaci 2 hodiny denne, budeš poistená z dohody, nemusíš platiť dobrovoľné zdravotné poistenie 55,02€. Musíš oznámiť zdravotnej. Nemôžeš odpracovať viac ako 10 hodín za týždeň na dohodu o pracovnej činnosti, alebo 350 hodín za rok na dohodu o vykonaní práce.