iika
20.03.06,09:12
Chcem sa touto cestou poďakovať, že porada vôbec existuje a že sú ľudia, ktorí si svoje vedomosti nenechávajú pre seba a nájdu si čas odpovedať na niekedy možno hlúpe otázky. Robím vo fi také dievča pre všetko: pokladňu, sklad, evidenciu dochádzky, sekretárku, príkazy na FA- teda takého mravčeka, čo dá všetko pracne dokopy a potom to niekto odfajká a podpíše. A ešte som do toho spadla ani neviem ako a všetko, čo sa týka tejto práce som sa musela naučiť a stále sa učím.Tu som si našla veľa informácií, ktoré potrebujem a ušetrilo mi to kopu času a nervov. Ste včetci super partia. Ďakujem.
sway
20.03.06,08:15
Chcem sa touto cestou poďakovať, že porada vôbec existuje a že sú ľudia, ktorí si svoje vedomosti nenechávajú pre seba a nájdu si čas odpovedať na niekedy možno hlúpe otázky. Robím vo fi také dievča pre všetko: pokladňu, sklad, evidenciu dochádzky, sekretárku, príkazy na FA- teda takého mravčeka, čo dá všetko pracne dokopy a potom to niekto odfajká a podpíše. A ešte som do toho spadla ani neviem ako a všetko, čo sa týka tejto práce som sa musela naučiť a stále sa učím.Tu som si našla veľa informácií, ktoré potrebujem a ušetrilo mi to kopu času a nervov. Ste včetci super partia. Ďakujem.

takéto príspevky veľmi potešia ;) :p
renča1
20.03.06,08:17
iika vždy ked budeš potrebovať poradiť, pomôcť a nie len ty, ale každý , tak tu na porade nájdeš vždy niekoho, kdo bude ochotný ti poradiť, i ked sa otázka budeš opakovať aj 5 krát za deň. Sme trpezliví ľudia.
Bavi
20.03.06,08:21
iika vždy ked budeš potrebovať poradiť, pomôcť a nie len ty, ale každý , tak tu na porade nájdeš vždy niekoho, kdo bude ochotný ti poradiť, i ked sa otázka budeš opakovať aj 5 krát za deň. Sme trpezliví ľudia.
Je to naozaj tak. Renča1 ( a nielen) pomáha operatívne. Stačí si pozrieť príspevky. Je fajn, že ste tu dievčatá a chlapci:) :) :)
Jana 55
20.03.06,10:16
Chcem sa touto cestou poďakovať, že porada vôbec existuje a že sú ľudia, ktorí si svoje vedomosti nenechávajú pre seba a nájdu si čas odpovedať na niekedy možno hlúpe otázky. Robím vo fi také dievča pre všetko: pokladňu, sklad, evidenciu dochádzky, sekretárku, príkazy na FA- teda takého mravčeka, čo dá všetko pracne dokopy a potom to niekto odfajká a podpíše. A ešte som do toho spadla ani neviem ako a všetko, čo sa týka tejto práce som sa musela naučiť a stále sa učím.Tu som si našla veľa informácií, ktoré potrebujem a ušetrilo mi to kopu času a nervov. Ste včetci super partia. Ďakujem.

Aj ja by som sa chcela poďakovať všetkým poraďákom.Som tu nová na Porade ale aj v oblasti účtovníctva. Vzhľadom na môj vek toho ešte veľa neviem,ale snažím sa učiť.A tu mi veľakrát pomáhate hlavne vy Poraďáci začo ďakujem zo srdca,lebo viem,že ma nenecháte v štichu.Ďakujem
karcoolka1
14.03.09,09:37
Aktualizujem túto tému.

Velikánska vďaka nezištným poraďákom!
svetluška
14.03.09,09:42
Táto téma je pod príspevkom Vďaka a stotožňuje sa s ňou veľa
poraďakov.
karcoolka1
14.03.09,19:46
Táto téma je pod príspevkom Vďaka a stotožňuje sa s ňou veľa
poraďakov.

Dala som vyhľadávať Vďaka a prvé mi našlo registračný list FO.... :---
Asi mi to chce niečo povedať...
eva1907
15.03.09,05:44
Na porade som len od februára a ani neviem ako som ju na internete našla, ale vďaka za ten moment. Ďakujem všetkým poraďákom, všetci Ste super, ktorí nám neskúseným svojimi radami pomáhate a svoje vedomosti nám nezištne odovzdávate. D í k y
elpka
16.03.09,08:00
Aj ja sa pripájam VEĽKÁ VĎAKA PORAĎÁCI a nie len za odborné rady, ale aj za tie mimo témy. Ešte že závislosť od tejto stránky nie je trestná.:)
dolfort
16.03.09,08:50
Mne osobne fest pomáhajú témy okolo stavby a záhrady. Je super že sa Porada.sk rozšírila aj na iné oblasti. Nepoznám lepší web kde sa dajú rýchlo získať praktické rady.
mekelek
17.03.09,09:23
Práve som rozmýšľala, ako sa Vám poďakovať, keď som našla "Porada mi veľakrát pomohla".

Som tu len krátko, ale cítim sa ako v rodine s viacerými generáciami:
začiatočníci - deti
pokročilý - rodičia
profesionáli - starí rodičia (nie vekovo, ale skúsenosťami a vedomosťou).

Našla som Vás len náhodou, ale som rada, že sa to stalo. Úprimná vďaka všetkym!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Keby táto webová stránka neexistovala, bolo by ju treba vymyslieť !;)
Kika69
18.03.09,05:59
A ja by som rada touto cestou vyjadrila všetkým Poraďákom, ktorí nám pomáhajú svoje velikánske ĎAKUJEM
Mne osobne dala Porada prácu. Mala som síce v účtovníctve 5 ročnú prax, ale potom som pracovala v inej oblasti, takže som mala presne 10 ročnú pauzu. Po RD som mala zrušené svoje pôvodné miesto, ponúkli mi možnosť robiť účto na živnosť aj ja som mala odvahu sa do toho pustiť jedine vďaka Porade. Len vďaka VÁM mám prácu, môžem robiť z domu a zároveň sa starať o svoju rodinu (hlavne o svoje dieťa v čase, keď je choré a nemusím sa strachovať, že ma zo zamestnania prepustia, lebo som často na OČR) A samozrejme to má ešte plno iných výhod. Takže ešte raz vám VĎAKA ste SUPER.:);)
valca11
19.03.09,08:19
Aj ja sa vám chcem veeeľmi poďakovať, že existuje niečo také geniálne a nápomocné pre nás obyčajných ľudí. Získala som od vás hromadu informácií a rád, v poslednom čase sa stávam závislá na porade. Ste prvom stránkou, ktorú otváram hneď po pripojení a len tak blúdim, čo nové objavím.... kde tu sa niečo na mňa nalepí........;) Držím prsty, aby ste takí super ostali čo najdlhšie, najlepšie navždy...:)
denisadam
20.03.09,09:47
Ahoj, tiež sa chcem poďakovať za túto sKvelú stránkU, vdaka nej "mám prácu" robím učtovníctvo zopár známym a veľlmi mi táto stránka pomáha, pri riešení rôzných problémov s ktorými sa počas toho stretnem. VĎAKA VŠETKYM ĽUĎOM, KTORí SÚ OCHOTNíÍ PORADIŤ
Kristina27
21.03.09,08:10
Musím sa ja ja poďakovať, porada a hlavne ľudia ochotní na porade mi veľa krát pomohli, zachránili v poslednej chvíli. Porada je super!!!!!!! Dúfam, že budeme fungovať ešte veľmi dlho.
janka.mo
22.03.09,17:42
Ahojte, aj ja by som sa chcela zo srdiecka vsetkym podakovat, ktorí majú s nami zaciatocnikmi trpezlivost. Ako uz viaceri pisali, aj ja mam vdaka vam robotku, vdaka ktorej si privyrobim nejake korunky (pardon euraciky) k materskej :)
neviem, co by som bez vas robila a tiez sa uz mozem zodpovedne prihlasit k zavislakom na Porade :)
Este raz chcem VAM vsetkym, ktori ste pomohli mne ale aj ostatnym so svojimi prispevkami, povedat jedno velke DAKUJEM
OKAA
23.03.09,10:12
Všetkým poradákom-jedno velké D A K U J E M:o :) :o.
www.porada.sk,nemá konkurenciu.........
Lissa
24.03.09,19:06
Dávnejšie som myslela na takúto "tému", avšak sa mi to zdalo akoby som sa išla vtierať skúseným Poraďákom. Teraz ako si čítam tieto príspevky predo mnou, vidím, že vďaky nikdy nie je dosť a keď sa to napíše tak pekne ako to napísali ľudia predo mnou, tak banujem, že som to naozaj neurobila. Ale tak ako nie je vďaky nikdy dosť, nie je na ňu ani nikdy neskoro. Takže ďakujem Porade a Poraďákom za svätú trpezlivosť s nami, ktorý tápeme a hľadáme. Vďaka.
Hančulka
25.03.09,16:31
Všetkým V.I.P. poraďákom, K L O B Ú K D O L E . Som na tejto stránke len pár dní, listujem, čítam a zíram. Mám za sebou už pekných pár rokov tejto, nie ľahkej profesie účtovníčky a preto Vám vyslovujem úprimný obdiv. Vaše odpovede sú maximálne presné, vecné, výstižné a veľmi profesionálne. Myslím, že mnohým ste ušetrili nesmierne veľa času a dúfam, že ste pritom nezabudli ten svoj voľný čas míňať aj na oveľa príjemnejšie záležitosti......... k tomu Vám prajem hlavne veľa zdravia a nech už je 1.4.

Čím dlhšie som na porade, tým viac sa utvrdzujem v tom, že viem, že nič neviem!!!!!!!