nico565
16.10.13,13:21
pekný den prajem. Mam otázku mám -eshop/nie som platca/ a mam zaujem na dalsi rok v rámci tohoto esahopu ist aj predavat na nejake festivali na SR A CR.. kedže nemám registračnu pokladnu je mi jasné že tuto vec musim doriešiť- ale viete mi niekto povedať co okrem toho je nutne? myslim z hladiska zákonov a pod... okrem týchto pár akcií nemám záujem zatial- robiť z mojho eshopu kamenny / aj ked aj nad touto moznostou uvažujem/ dakujem za odpoved
pizzanoel
16.10.13,11:29
Na jarmoky,festivaly chodi velmi casto danova kontrola takze urcite ti odporucam zabezpečit reg.pokladnu. Tiež chodieva aj colná sprava ktora zvykne kontrolovat doklad o nadobudnuti tovaru... Festivaly sú inak velmi drahe na predaj teda myslim tym ze predajne miesto stoji vela... samozrejme ze to zavisi aj od organizatora...co vlastne chces na festivaloch predavat?
nico565
16.10.13,11:35
ide o oblecenie, okrem toho tak by tam šlo aj o predaj propagačných tričiek a cd priamo od interpretov s ktorými mám už dohodu o mediálnej spolupráci... registračná pokladna mi je jasná- a čo sa týka colnej správy myslím že hociktoré bločky kde je napísane tricko 5x a pod je dostačujuci doklad o pôvode ci sa mýlim? len stále neviem či okrem tej registračnej pokladne su ešte nutné nejake doklady a vybavenia ... :/
pizzanoel
16.10.13,11:38
nie,okrem toho nič iné nepotrebuješ...samozrejme že bločky sú postačujúce. Podstatné je len aby boli... :)
nico565
20.10.13,05:22
dakujem :)