arizona
16.10.13,19:43
Uz asi 3. den nemozem pridat ziaden subor. Nie je velky, je to iba list wordu,skusila som aj zazipovat,ale ani tak sa nedari. Neviem, kde moze byt chyba.
misoft
16.10.13,17:54
A skúšala si cez rozšírený editor (nie tým dole spinka - Pridať súbor)? Lebo ani mne sa to nedá (obrázok), ale cez rozšírený editor (Viac) to ide.
arizona
16.10.13,18:17
skusala som obe moznosti

...ale ak ta spinka je aj pri rychlej odpovedi, mala by fungovat, nie?
misoft
16.10.13,18:20
Skúsim pridať *txt súbor.130967
misoft
16.10.13,18:24
Skús to okľukou. Napíš príspevok - odošli - zedituj ho editorom, ale daj si voľbu (dole) Viac. Potom pridaj súbor ikonkou hore pre pridávanie súborov (tá spinka s trojuholníčkom - najskôr klik na spinku, aby si vyhľadala súbor a stiahla), zavrieť, znova na spinku, ale trojuholníček a označíš, ktorý chceš. Mne to pridalo.
arizona
16.10.13,18:56
skuska...nefunguje

...mne tam v tejto ponuke chyba dost ikoniek,oi aj ta spinka...pridat mozem akurat URL link...
odfotila som aj obrazovku s mojimi moznostami,ale zial nemozem ju prilozit :mad:

doplnenie : no, cez to "viac" sa mi snad podarilo.

​Ale v tych moznostiach rychleho pridavania to nejde :-/
misoft
16.10.13,18:58
.
130970
.
misoft
16.10.13,19:02
No mne to ide - okľukou. Ale ako zisťujem - na serveri to asi neuloží - bo to nemôžem ani otvoriť (bez reakcie), nieto stiahnuť späť. Ako keby tam nič nebolo......a pritom je tam cez 1,5MB....

Oprava - stiahne sa to kliknutím na link.
lujza.j
16.10.13,19:04
ja som pridala bez problemov....
misoft
16.10.13,19:10
skuska...nefunguje

...mne tam v tejto ponuke chyba dost ikoniek,oi aj ta spinka...pridat mozem akurat URL link...
odfotila som aj obrazovku s mojimi moznostami,ale zial nemozem ju prilozit :mad:
Klikni sa ten svoj príspevok na ikonku Editovať. Potom dole pod editačným okienkom je napravo od koša Viac - klikni na to. Otvorí sa Rozšírený editor. A hore v lište je v prvom riadku vpravo ikonka pre pridávanie súborov a obrázkov ....
lujza.j
16.10.13,19:10
lu - nyšt nený - alebo konštatuješ?
čo neni to vidno?vo vianočnej téme
misoft
16.10.13,19:11
lu - nyšt nený - alebo konštatuješ?
čo neni to vidno?vo vianočnej téme
Sorry - musel som zmazať - dupľom vyhodilo - potvora :D Ale tam som videl.....
babka - ježibabka
16.10.13,19:14
.
130970
.
Toto mi otvorilo, ale tú modlitbu si pýtalo uložiť. Pri kliknutí mi hore vypisuje že nejdú pridávať prílohy. Tiež sa mi nedajú pridať. Chcela som dať do receptov s obrázkami taký, ktorý som dnes dostala a nedá sa. Ani fotky z počítača sa nedajú pridať.
arizona
16.10.13,19:30
doplnila som svoj predosly prispevok
Mária27
23.10.13,15:14
Ahojte, deje sa niečo? Nejde mi písať odpoveď ss ani do profilu. Ani neviem, kam to mám písať ...
misoft
23.10.13,15:25
Ahojte, deje sa niečo? Nejde mi písať odpoveď ss ani do profilu. Ani neviem, kam to mám písať ...
Kuk do profilu a SS - z mojej strany to fungíruje.
Mária27
23.10.13,16:03
Misoft, ďakujem ti za ochotu, obe som dostala. Ale ja nevidím ani okienko na písanie, ani v mojom ani v tvojom profile, v správe sa mi dá napísať len nadpis, inde nie.
Nech mi to niekto napraví !!!!
Mária27
23.10.13,16:03
Písala mi Pepa a neviem jej odpovedať, odkážeš jej to?
lujza.j
23.10.13,16:08
Misoft, ďakujem ti za ochotu, obe som dostala. Ale ja nevidím ani okienko na písanie, ani v mojom ani v tvojom profile, v správe sa mi dá napísať len nadpis, inde nie.
Nech mi to niekto napraví !!!!
ja mám tento problém ked som prihlásená cez mobil....viem presne o čom píšeš...
......viem napísať iba cez pochvalu...
Mária27
23.10.13,16:23
Vdaka, napísala som jej to ako pochvalu ale ona nemá v profile ani to. Ja nepíšem cez mobil, toto sa mi stalo prvýkrát. A to vieš,, mňa moc nezaujímajú ani debaty, vždy len prebehnem, či treba niečo popísať, poradiť .... A v technických veciach som ľavá vždy.
misoft
23.10.13,17:19
Vdaka, napísala som jej to ako pochvalu ale ona nemá v profile ani to. Ja nepíšem cez mobil, toto sa mi stalo prvýkrát. A to vieš,, mňa moc nezaujímajú ani debaty, vždy len prebehnem, či treba niečo popísať, poradiť .... A v technických veciach som ľavá vždy.
Ak máš v prehliadači aktivovaný AdBlock - skús ho na porade vypnúť (budú síce reklamy, ale možno naskočí).
Mária27
23.10.13,17:26
...sssi myslíš, že viem, čo to je?
Ale vďaka komusi, už mi to funguje.
marjankaj
23.10.13,17:39
Ahojte, deje sa niečo? Nejde mi písať odpoveď ss ani do profilu. Ani neviem, kam to mám písať ...
Ak ju nemáš medzi priateľmi a ona má zabokované SSky okrem priateľov, tak sa ti to nepodarí.
Skúste sa "spriateliť" a potom to pôjde.
Richard
07.11.13,14:07
Chyba s prílohou je opravená. To bola vážna chyba, všimol som si ju až včera. Niekto píše že notifikácie sú tu otravné, ale ako vidno na tomto prípade, ak si ich človek nenastaví tak ich ani nedostane :)