Ľubica2
20.03.06,09:38
Pravidelne čítam poradu a našla som tu veľa užitočných rád, za čo všetkým prispievateľom ďakujem, ale teraz by som potrebovala poradiť v dvoch veciach :
1. Zamestnanec bol na lekárskom vyšetrení. A keďže nechcel zaplatiť poplatok za vystavenie potvrdenia o návšteve lekára, do dochádzky mi predložil priepustku (avšak nepotvrdenú od lekára) a potvrdenie o zaplatení dvadsaťkorunového poplatku. Môžem toto uznať ako doklad ?
2. Po ukončení ročného zúčtavania mám dilemu kam založiť žiadosť o vykonanie ročného zúčtovania - či do vyhlásenia zamestnanca alebo k vykonanému ročnému zúčtovaniu, ktoré založím ku mzdovým listom za príslušný rok. Ako tieto doklady zakladáte vy ?
Tweety
20.03.06,08:40
Pravidelne čítam poradu a našla som tu veľa užitočných rád, za čo všetkým prispievateľom ďakujem, ale teraz by som potrebovala poradiť v dvoch veciach :
1. Zamestnanec bol na lekárskom vyšetrení. A keďže nechcel zaplatiť poplatok za vystavenie potvrdenia o návšteve lekára, do dochádzky mi predložil priepustku (avšak nepotvrdenú od lekára) a potvrdenie o zaplatení dvadsaťkorunového poplatku. Môžem toto uznať ako doklad ?
2. Po ukončení ročného zúčtavania mám dilemu kam založiť žiadosť o vykonanie ročného zúčtovania - či do vyhlásenia zamestnanca alebo k vykonanému ročnému zúčtovaniu, ktoré založím ku mzdovým listom za príslušný rok. Ako tieto doklady zakladáte vy ? 1. Nie 2. K vykonanému RZD. Do karty zamestnanca.