Vierocka8
17.10.13,12:03
Dobry den, chcem sa Vas opytat, ci a ako sa da zmenit datum vytvoreneho albumu v google fotografiach. Davam fotografie nasich deti z MS cez picasa a vyhadzuje mi tam datumy z roku 2012, raz januar, raz april... a teraz ked je to po novom, neviem uz vytvorenemu albumu zmenit datum. Po starom sa to este dalo, no teraz neviem ani za co na to prist... Dakujem za radu, *V*
betka631
17.10.13,10:21
klik na album - otvorí sa ti (zobrazia sa všetky foto) - klik Akcie a vyber Vlastnosti albumu - prepíš dátum - uložiť zmeny
Vierocka8
05.11.13,20:03
Betka, ja tam ziadne Akcie neviem najst :/ mam to menit v programe picasa, alebo sa to da uz rovno na google, ked je album nahray?
arizona
05.11.13,20:56
ved ti Betka napisala presny popis, citaj
Vierocka8
06.11.13,07:13
ved ja tomu popisu uplne rozumiem, len neviem, kde najdem "akcie" na ktore by som mohla kliknut... google fotky su uz vynovene, tak neviem, ci Betka nemysli este stary-tam som to vedela zmenit aj sama....
betka631
06.11.13,09:42
Ja mám verziu Picasa3
...potrebuješ zmeniť dátum v albumoch v pc alebo už zdieľané albumy? Ak zdieľané albumy, tak postup presne tak ako som napísala v odpovedi...ak rozbalíš album, tak ti ponúkne možností...
betka631
06.11.13,09:46
chcela som pridať obrázkový postup, ale keďže som už odpovedala, tak smola, neviem prísť na to ako....
Vierocka8
06.11.13,12:07
Betka, zmenim datum uz pri importovani v programe picasa, do google albumov mi ho vsak nahra s uplne odveci datumom a tym padom nemam ulozene albumy podla casu udalosti ale akokolvek... A potrebujem zmenit datum uz zdielanych albumov, ktore su pristupne verejne pre ludi (rodicov deti v MS)... kde mam hladat tie "akcie" nic take tam nemam-mne len o to ide, ze to neviem najst, nevidim tam ziadne akcie, na ktore by som mohla kliknut!!! urobim ti print screen a uvidis, ze tam nic take nemam...
betka631
06.11.13,12:54
máš napr. Album1, Album2, Album3....klikni na Album1...otvoria sa ti všetky foto, ktoré v tom albume máš...a tam nájdeš Akcie..