zuzka1977
17.10.13,12:04
predala som nejakú vec cez bazos.sk a ozval sa mi kupujúci z Veľkej Británie, zaplatil mi že vraj už v pondelok cez paypal účet a ešte stále nemám peniaze na účte. Mám založený paypal účet vlastný, ale ako funguje prijatie platby,lebo v banke mi nevedeli podať info ohľadom toho, či je tam potrebné aktivovať nejak tú platbu alebo nie. Kupujúci mi za tovar zaplatil o pár stoviek viac za prepravu do zahraničia, no ale ja tovar dovtedy nepošlem kým peniaze nebudem mať na vlastnom účte.Táto vec sa ťahá už od pondelka tohto týždňa a ešte nič. Vie mi niekto poradiť ako to celé funguje????ani v banke mi nevedia pomôcť, ako sa k peniazom môžem dostať????treba niečo aktivovať????
matko1111
17.10.13,10:12
ak ti posle niekto peniaze na paypal tak ich uvidis na paypal ucte (uvidis ako kredit v zlozke balance) , nasledne musis si ich preposlat na ucet - btw ak nemas autorizovany paypal ucet tak ti strhavaju nejake percenta z prevodu. druha vec cez bazos ked ti niekto pise ze je z anglicka kupuje to pre dceru a podobne tak je to total bullshit - mne pisalo viacero ludi, ktori sa snazia len vytiahnut tovar bez penazi. (clovek co pracuje vo VB asi by nesiel na bazos a nehladal by ako usetri "30" euro)