Vitalij Masemenonasaku
17.10.13,14:05
dobry den ,idem na vstupnu prehliadku kde mi budu brat krv.uz asi 3 mesiac uzivam lieky timonil( s postupnym uvolnovanim) vecer pred prehliadkou vynecham davku. Chcem sa opytat ci je sanca,ze doktor na vstupnej prehliadke zisti ,ze lieky uzivam? Chcem to zatajit,kedze lieky berem uz len do konca mesiaca a do novej prace mam nastupit uz tento mesiac,a tie lieky by mohli byt problem pri prijati do zamestnania.dakujem
Braňo
17.10.13,12:22
podľa môjho názoru je nezodpovedné zatajovať, že si epileptik.
erik555
17.10.13,12:24
staci uz, ze aky ma nick...
Vitalij Masemenonasaku
17.10.13,12:30
niesom epileptik ani nic podobne,raz som mal 30 sekund stav ,ze som sa zahladel,neodpadol,nemal krce ani nic,no radsej som sa siel na to informovat. dr mi nasadila takuto liecbu aj napriek tomu ,ze vsetky vysetrenia ( CT,MG,ocne pozadie a eeg dopadli dobre), tento mesiac mam isst na kontrolu a ak eeg dopadne opat dobre a moj stav sa nezopakuje,tak liecbu ukoncujeme.takze nezatajujem nic dolezite,len novy zamestnavatel nechce cakat a chce aby som nastupil uz teraz
Vitalij Masemenonasaku
17.10.13,12:37
na nick nepozeraj,som tu prihlaseny cez facebook a kedze som proti uverejnovanuiu akychkolvek osobnych udajov na socialnych sietiach tak som si vymyslel takyto nick
bodliak
17.10.13,13:56
Ak nie epileptik, tak to možno berie na
predchádzanie záchvatov pri alkoholickom abstinenčnom syndróme
buchač
17.10.13,14:20
Tak Ti poviem ...
Môžeš vynechať dávku - kľudne aj dve ....
Vynecháš úplne zbytočne .

Záleží totiž aj od toho , čo bude obsahovať ten sprievodný papierik so zaškrtnutými políčkami pre laboratórium ...
Poniektoré vyhodnotenia sa z tej červenej tekutiny objavia ( dajú sa odsledovať ) aj zo dva týždne dozadu ...

Bodliak niečo naznačil , určite si pozrel Popis a určenie lieku ...
Ja tiež ...;)
Ak budeš mať hodnoty ALT , AST , GGTM , Bilirubin v tých vyšších hodnotách , tak sa bude doktor interesovať ...
...a tieto parametre budú určite zaškrtnuté na tú analýzu ...
martuli
24.10.13,14:59
Pri bežnej prehliadke sa to nezistí, pretože zisťovanie hladiny Timonilu nepatrí do bežnej preventívnej prehliadky.