margaretiak
17.10.13,14:39
Dobry den, chcel by som sa spytat ako postupovat pri odvolani sa na zamietnutu reklamaciu sluzby - zajazd cez CK.

Akou formou napisat ziadost/komu.

Konkretne ide o tento pripad: http://www.porada.sk/t223468-ck-zmena-dopravy-pri-ceste-naspat.html#post2404345

V zasade ide o to, ze zrusenim objednanej sluzby (zvoz) nam vznikli nemale naklady/problemy. Ide o zasadnu sluzbu, ktora je dolezita pri objednavani zajazdu. Nekupite zajazd s tym, ze nastup budete mat napr v Budapesti, BA, ked zijete na strednom Slovensku. Resp s tym pri objednani zajazdu suhlasite.

Body reklamacie:

- vynahradenie nakladov spojenych so zmenou dopravy.
- naklady za prekrocenie hmotnostneho limitu v leteckej doprave. V autobusovej neexistuje, aj ked je uvedeny,NIKTO to nedodrziava. Nie je uvedeny ziadny poplatok za prekrocenie. Ak uvedeny bude, budem si narokovat rozdiel medzi busom a lietadlom.
- naklady za MHD, vlak, ubytovanie v BA cez noc(prileteli sme vecer, ked uz nesiel spoj na stredne Slovensko) sme si zabezpecili.

Bol sme donuteni letiet, aj ked sme si o to nepytali. Bol to nas prvy let. Mam panicky strach z lietadiel a preto sa im aj dostatocne vyhybam. Nerobil by mi problem ani psychicky posudok, ak by sa to dalo zistit a prinieslo mi to nieco pozitivne k reklamacii.

Este by som sa chcel spytat, ci niekto z Vas sa stretol s kontrolovanim hmotnosti batoziny v autobuse. CK a ani samotny dopravca nemaju ziadne informacie ohladne cien nad hmotnostny limit v autobusoch. Dopravcovi som posielal aj mail s touto otazkou, zial, este mi neodpovedal.
(TOP)
Dakujem za info.