Valcake
17.10.13,14:56
Kúpila som EVOLVEO Mars, HD DVB-T USB tuner s anténou, nainštalovala som z CDčka. TV signál nejde...prečo? Fotky čo mám v NB otvoriť môžem Chcela by som v NB sledovať TV ak budem v nemocnici. Ďakujem
misoft
17.10.13,15:16
A ako si inštalovala? V sedmičkách by si hľadalo zariadenie ovládač samo - možno stiahlo (priradilo) nejaký defailtný ovládač.

Skús postup: Odinštalovať ten tuner zo systéme. Vyčistiť registre.
A začať inštalovaním ovládača, ak vyzve, pripojiť tuner. OS už bude vedieť, že k tomu zariadeniu má ten ovládač nainštalovaný (lebo detekovalo zariadenie) a priradí ho.

Pred nedávnom som švagrovi takto inštaloval DVB-T USB tuner a najskôr som hodil ovládač a až potom (na výzvu) som tuner pripojil - a zvolil som Slovensko (možno u teba nebude potrebné) - anténku som k oknu dal a šlo to.
Valcake
17.10.13,15:40
..klikám na odinštalovanie a drží sa ako kliešť...
misoft
17.10.13,15:42
Ak nejde po dobrotky - tak po zlotky. Reštaruj, prejdi do Núdzového režimu (Safe Mode), ako Administrátor a tak odinštaluj. Alebo na tvrdo - vymaž, v registroch si vyhľadaj všetko o USB tuneri a odstráň.
Valcake
17.10.13,16:15
..nech robím čo robím, nejde mi to... vypisuje, že je otvorený v inom programe...no ale kde? ..nič nenachádzam. Ten Núdzový režim ako na to?