nela07
18.10.13,10:43
Uvažujeme o zakúpení elektronického podpisu. Používali by sme ho na komunikáciu s úradmi - živnostenský , daňový. Požiadala som o zaslanie cenovej ponuky a prišlo mi toto:
na základe uvedených informácií odporúčam zakúpenie balíčku ZEP-komplet (obsahuje čipovú kartu+čítačku+certifikát na 1. rok) v cene 65 € bez DPH. Následne každý ďalší rok si obnovujete už len samotný certifikát, teda 19,90€ ročne bez DPH.
Bude mi to stačiť? Pretože keď som pozerala ceny ostatných firiem bol tam výrazný cenový rozdiel - cca 120 eur.
Ďakujem za názory.
Economic
21.10.13,07:28
kontaktuj domenico.office, je registračnou autoritou, poradí ti. K obchodnému registru je treba QSign to je program na podpisovanie dokumentov a čítanie zazepovaných dokumentov.
JWC s.r.o.
07.11.13,12:45
Pre komunikásiu s daňovým a colným úradom postačuje to, čo poslali, nakoľko podpisovacie komponenty si zdarma sťahujete zo stránok napr. drsr.sk. Pokiaľ ale budete komunikovať s OR SR, Živnostenským registrom, atď, kde súčasťou samotného podania má byť aj príloha podpísaná zaručeným elektronickým podpisom, k tomu potrebujete aj aplikáciu QSign, v ktorej daný dokument podpíšete a následne dáte do podania ako prílohu. Tam je zrejme ten rozdiel cien. Otázkou je, ako aj príslušné pobočky jednotlivých certifikačných autorít majú cenníky.
Economic
07.11.13,12:59
Program Q-Sign nijako nesúvisí s cenou za vystavenie kvalifikovaného certifikátu. Záleží od toho, akú službu CA k vystaveniu KC poskytne, napríklad samotnú inštaláciu do PC a nastavenia. Ďalej či Ti to príde nainštalovať priamo do sídla firmy (môžu tam byť cestovné náklady) alebo si Ty prídeš na svoje náklady niekam dať vystaviť samotný KC.