elena74
20.03.06,12:36
ahojte, potrebujem poradit ,som zaciatocnicka a mam program pohoda a neviem sa v nom akosi vysomarit zacala som vyplnovat mzdy- personalistika co by bolo ok ale chcem si zadat aj to co treba na ich vypocet teda % do poistovni len neviem kde,ono to bez zadania mi vypocitalo cistu mzdu a ja chcem zadat % a danovy bonus a nejde to, asi som nieco povinne nevyplnila?dakujem vam...
atka4
20.03.06,11:47
ahojte, potrebujem poradit ,som zaciatocnicka a mam program pohoda a neviem sa v nom akosi vysomarit zacala som vyplnovat mzdy- personalistika co by bolo ok ale chcem si zadat aj to co treba na ich vypocet teda % do poistovni len neviem kde,ono to bez zadania mi vypocitalo cistu mzdu a ja chcem zadat % a danovy bonus a nejde to, asi som nieco povinne nevyplnila?dakujem vam...
netreba zadávať percentá do poisťovní, choď do agendy personalistika na daného zamestnanca a v zložke dane a poistné zadaj-poistné všetko a prípadne iné, ktoré sa toho zamestnanca týkajú-zamestnanec podpísal vyhlásenie a pod. Veľa zdaru.
elena74
20.03.06,12:15
dakujem ti...
teda uz som v dani a poistne a idem vyplnovat, ak to bude sa to automaticky nahodi do mzdy za prislusny mesiac-hruba mzda,odvody a cista mzda?
elena74
20.03.06,12:34
trapim sa s tou pohodou uz dlho poradte mi pls....vyplnujem v odieli mzdy personalistika: dane a poistne a ked zadam prislusný TYP a chcem ciastku, zobrazi sa mi iba cierne policko kt. sa neda vyplnit....
Pidgey
20.03.06,12:43
Ak mas klasickeho zamestnanca, tak iba zadas
danovnik (podpisal vyhlasenie)-pohoda automaticky doplni sumu
poistenie-vsetko
tam sa suma nezadava, pohoda to automaticky dopocita v mzdach za dany mesiac.
Tie ostatne poistenia su skor nie standartne pripady-tam doporucujem zavolat hotline do Stormware, na cislo 0264780332, tam ti to vysvetlia presne.