jaruskasv
21.10.13,09:17
po udajnom telefonickom suhlase, mi posielaju upomienku za tovar ktory som si nikdy neobjednala ani nedostala, poslali ho rovno do schranky, nie doporučene ani dobierkou. Teraz mi poslali čestne prehlasenie, kde mam uviest kolko zasielok som nedostala ze to budu u Slovenskej pošty reklamovat. Neviem či im to posielat alebo nie..mate niekto skusenost?
arizona
21.10.13,07:52
Milan Slávik
21.10.13,08:50
su dve možnosti...nereagovať a tváriť sa že ste nedostali ani ten tovar ani tú upomienku...až kým nezačnú posielať doporučene. (asi nezačnú)
alebo reagovať, brániť si svoju pravdu a tam hrozí žeto poženú až pred súd..nezľaknúť sa, ak ste nič neobjednávali ani nedostali (dokonca aj ak ste objednali ale nedostali) tak na vás nič nemajú a prehrajú (len to stojí čas z vašej strany).
je to v podstate taký SPAM prenesený z virtuálnej reality do reality.
jaruskasv
21.10.13,09:35
Dakujem za reakcie...no ja som im hned volala a ziadala som vysvetlenie, pretože ja som nič neobjednala len som suhlasila so zaslanim skušobnej vzorky zadarmo...aspon tak to bolo podane v telefonickom rozhovore. Ta pani mi tvrdila že ak podpišem spominane čestne prehlasenie že mi nič nedošlo, tak že nemusim nič platit a ani že mi nič už nebudu posielat. Ale neviem či mam to vyhlasenie podpisat a poslat im ho..a či to naozaj tak bude, či to nie je zase nejaky oblb z ich strany...
jaruskasv
21.10.13,09:38
No ved to nechapem ani ja...prečo posielaju svoj tovar len tak do schranky a nie doporučene. Ved ak si niečo objednam tak to preberiem a potvrdim objednavku podpisom. Oni to robia asi naschval aby ten tovar dostali k nám a potom začnu vymahat peniaze.