jaruskasv
21.10.13,11:51
po udajnom telefonickom suhlase, mi posielaju upomienku za tovar ktory som si nikdy neobjednala ani nedostala, poslali ho rovno do schranky, nie doporučene ani dobierkou. Teraz mi poslali čestne prehlasenie, kde mam uviest kolko zasielok som nedostala ze to budu u Slovenskej pošty reklamovat. Neviem či im to posielat alebo nie..mate niekto skusenost?
tictac7
21.10.13,09:56
misoft
21.10.13,10:47
...veď už tu http://www.porada.sk/t226313-ma-niekto-skusenosti-s-praktikami-firmy-helvetia-aphoteke.html
to riešiš. Prečo dupľuješ otázky?
...dupľuje to, lebo si myslí, čím viacej sa bude opakovať, tým rýchlejšie sa dočká - a robí potom z toho bordel. A výhovorka na "technickú" chybu neobstojí - rozdiel 2,5 hodiny.
jaruskasv
21.10.13,10:53
Sorry nemam skusenosti s touto strankou
misoft
21.10.13,11:09
Sorry nemam skusenosti s touto strankou
Ani ja - a mám pokoj - neleziem tam, nenachytajú ma na tie blbosti, telefóny od nich (ak nejaké sú) s posmechom zložím, alebo "Simonides - kotolňa!" :D
tictac7
21.10.13,11:33
Sorry nemam skusenosti s touto strankou

nemusíš mať skúsenosti, stačí vedieť čítať. Keď už sa Ti Etiketa nechce čítať, tak aj pri zadávaní otázky, skôr než urobíš klik myšou, tak ti tam vybehne okienko s pokecom..., že čo je diskusia a kedy sa zadáva otázka...
BXLmiami
21.10.13,11:34
Týchto šmejdov na telefone pribúda geometrickým radom,mali by sa im začať venovať tak ako predajcom hrncov.
Dáša_
21.10.13,11:36
Týchto šmejdov na telefone pribúda geometrickým radom,mali by sa im začať venovať tak ako predajcom hrncov.

presne tak, ja som už normálne prestala pevnú linku aj dvíhať... Ja viem, že si ľudia chcú zarobiť, ale to ani tým telefonistom nepríde, čo robia?
jaruskasv
22.10.13,07:49
Takže takto, napisala som tu aby som zistila či ma niekto podobnu skusenosť a ako postupoval, neurobila som umyselne to že som zadala otázku do debaty, bolo to omylom, ale to ja tu nebudem vysvetlovat. Dakujem p. Slavikovi za jeho nazor ktory bol k veci. A k istemu panovi tictac7 len tolko, že nemusi hned utočit na niekho koho ani nepozna, lebo je to tu viac menej anonymne, a ked niekto urobi chybu tak si myslim že ho netreba hned subjektivne posudzovat a vytvarat nejake domnele negatívne famy prečo asi..je to len vaš pocit. Dakujem
arizona
22.10.13,08:19
mimotemy
jaruskasv, nikto na teba neutocil, tictac7 ta len slusne upozornila, ze zbytocne zakladas duplicity. Kvoli prehladnosti sa na internetovych forach zadava otazka iba raz.
To nie su praktiky iba Porady,ale vsetkych netovych stranok.
Aj pre teba je predsa prehladnejsie mat odpovede v jednej teme, ako hladat kade-tade po vsetkych duplicitnych...

Tu tvoju druhu temu som ti uzatvorila, pokracuj prosim v tejto...
jaruskasv
22.10.13,11:29
Dakujem za upozornenie...ale ako som spominala..nebolo to robene naschval....nepokracujem. Dakujem