luciabrazinova
21.10.13,17:21
Mám problém. Otec mojej dcéry mal určené stretávanie súdom. No keďže dcéra nastúpila do škôlky dohodli sme sa na inom čase stretávania no teraz dal návrh na súd o zmenu času stretávania určenú súdom. Ja sa len chcem opýtať či má zmysel podať odvolanie s protinávrhom na zvýšenie výživnného. Chcem sa spýtať či má zmysel sa odvolať či sa to vôbec na súde bude prejednávať alebo mám radšej podať návrh zvlášť. Ďakujem
misoft
21.10.13,15:24
Odvolanie podávaš voči návrhu protistrany k úprave styku. To je jedna kauza. Ak chceš zvýšenie výživného - to je druhá kauza - súdy nemajú rady, ak sa odvolanie podáva protinávrhom k inej veci.
buchač
21.10.13,15:36
Nebude to síce odpoveď , skôr komentár , nakoľko odpovedať sa ani nedá zodpovedne .

" Mám problém ".... tak začínaš príspevok ...

Mám dojem , že máš problém ...
Dohodli ste sa na inom čase stretávania kvôli dcére - škôlka .
Lenže škôlka je v prevádzke pondelok - piatok od tej 06,00 - 17,00 .
Soboty a nedele sú voľné .
Otec dal návrh na zmenu ...
Ibaže z príspevku nie je jasné , že prečo dal ten návrh - z akého dôvodu tak činí .

Záver príspevku vraví o tom o odvolaní sa ( ešte ani konanie nebolo ) , alebo o protinávrhu - ZVÝŠENIE VÝŽIVNÉHO ...

Celý príspevok , vraj problém vidím ja osobne ako konanie , ktorému sa zvykne vravieť - pomstychtivosť !

Sorry....ale fakt máš problém ...osobný , sama so sebou ...
lujza.j
21.10.13,16:45
pomoooc:eek:...rodičia-dospelí ludia sa nevedia medzi sebou dohodnúť kedy sa bude druhý rodič stretávať s vlastným deckom...potrebujú k tomu nejakého sudcu-cudzieho človeka, ktorý rozhodne.....choré....