letula
21.10.13,19:56
lapejko
21.10.13,18:18
najprv vykopať HODNE do hĺbky a potom robiť skladby: hydroizolácia, veľa tepelnej izolácie a nejaký poter...a potom je možné uvažovať o nejakej finálnej podlahe.
alltracboy
22.10.13,13:52
nikdy som to nerobil, ale teoreticky by som tu skvaru vybral, do nejakej hlbky -treba si urcit nejaku podlahu, poter, izolaciu.. od toho odvodit hlabu vykopu, potom by som to nahadzal do miesacky s cementom a spravil 10-15cm zaklad na ktory by isla hydroizolacia, tepelna izolacia, poter a zvysok. Islo mi skor o to ako vyuzit material ktory tam je, lebo vyvoz tiez nieje zadarmo a vyplnat to makadamom nieco stoji.
vlado 33
22.10.13,14:07
nikdy som to nerobil, ale teoreticky by som tu skvaru vybral, do nejakej hlbky -treba si urcit nejaku podlahu, poter, izolaciu.. od toho odvodit hlabu vykopu, potom by som to nahadzal do miesacky s cementom a spravil 10-15cm zaklad na ktory by isla hydroizolacia, tepelna izolacia, poter a zvysok. Islo mi skor o to ako vyuzit material ktory tam je, lebo vyvoz tiez nieje zadarmo a vyplnat to makadamom nieco stoji.

Všetko fasa ale treba počítať, že po čase trochu sadne. Zhruba 5 až 10 mm.
alltracboy
21.05.14,07:28
mna by zaujimalo ako sa robi hydroizolacia v takej jame ked napriklad niesu podrezane steny a spodok je iba zem.
petermikuláš
21.05.14,07:53
najprv vykopať HODNE do hĺbky a potom robiť skladby: hydroizolácia, veľa tepelnej izolácie a nejaký poter...a potom je možné uvažovať o nejakej finálnej podlahe.
ak nemá nové poriadne izolácie múrov, teda podrezanie /hoci staré izolácie zatiaľ dobre držia/ a urobí to takto tak riskuje do roka vlhkosť múrov a zostanú oči pre plač
nejeden známy takto dopadol
rozhodne ak nepodrezávajú, tak by som šiel len systémom odvetrávaných podláh ak chcú vo finále plávačku