matoni
23.10.13,11:48
Prosim o rad ohladom registracnej pokladnice. Kedze v tejto oblasti som novacik, pomoze mi akakolvek rada. Potreboval by som vediet co je potrebne uchovavat pre dan. urady ( vklady, uzavierky a pod.), ako spravne urobit dennu uzavierku a hlavne kedy ( co ak dnes nic nepredam? alebo ked zabudnem urobit pri zaverecnej uzavierku?)? porosim o akukolvek radu, tip a pod. Verim ze sa to hodi viacerim, nie len mne. Vopred dakujem
tictac7
23.10.13,09:52
...a než si sa opýtala, aj si použila vyhľadávač?

http://www.porada.sk/search.php?searchid=783143
kn-alka
23.10.13,10:02
tictac - tvoj link mi vyhodil toto: Prepáčte - vyhladávač nenašiel žiadne výsledky. Skúste zadať inú formuláciu. :D
pizzanoel
23.10.13,10:36
no co sa tyka registracnej pokladne tak treba robit dennu uzavierku ak nic nepredas ale pokladna bola vchode treba na nej urobit dennu uzavierku s tym ze bude 0 eur kedze si nic nepredal... ked si pojdes kupit kasu tak by ta mali oboznamit ako takuto uzavierku urobis kedze existuje milion znaciek reg.pokladne...no a samozrejme ze sa robi aj vklad su to peniaze ktore sluzia na vydavanie...
tictac7
23.10.13,10:59
...nerozumiem...aj teraz som na to klikla a otvorilo mi zoznam tém s erp.... :(
avalik
23.10.13,12:15
tictac ... vysledok vyhladavania otvori len tomu kto zada klucove slova - link je pre ostatnych nefunkcny ... takze nam nic ine nezostava, len odporucat vyhladavac a klucove slova :)
avalik
23.10.13,12:17
hore je vyhladavac, ohladne ERP je tu vela tem, podstatne je ale to, co vyzaduje zakon, takze odporucam ako prvu vec nastudovat http://www.zakonypreludi.sk/zz/2008-289
tictac7
23.10.13,13:40
aha, to som netušila :)
takže, matoni, do vyhľadávača si napíš napr. elektronická registračná pokladňa
matoni
24.10.13,08:12
Vdaka za tip. Prave studujem zakon o ERP, v jednom bode sa pise toto: podnikateľ z údajov v prevádzkovej pamäti vyhotovuje dennú uzávierku; dennú uzávierku podnikateľ vyhotovuje len za dni, v ktorých mal tržbu.
Co ak nemam trzbu? co ak som nic nepredal?? co potom?
Ak dam denny vklad, je potrebne uchovavat ho?