ludmila zenikova
23.10.13,21:03
dobry vecer vsetkym, ktori by mi vedeli poradit...rozhodli sme sa s manzelom na zruseni BSM. uz mame aj stanovene pojednavanie, manzele je navrhovatel ja odporkyna. v predvolani je uvedene aj to, ze sa mam do 10 dni PISOMNE VYJADRIT K NAVRHU ZALOBCU...za navrh na sud sme uz zaplatili nemale peniaze, nehovoriac o tom, ze kolok nas stal dalsich 165,50 eur a ak budem chciet od pravnika vypracovanie tohto navrhu zaplatim dalsie nemale peniaze, ktore by som rada usetrila. prebehla som uz celu ponuku netu, ale nic vhodne som nenasla. viem ze vyjadrenie ma obsahovat hlavne spisovu znacku, ale ako ma "vyzerat" v pisomnej forme ani len netusim...nenajde sa tu prosim niekto inteligentny natolko aby mi s tymto pomohol? vopred dakujem za vsetky odpovede!!! ludmila
draik
23.10.13,20:09
Ako vzor predsa môžte použiť návrh, ktorý na súd podal manžel. Doplníte spisovú značku, označíte ako vyjadrenie k návrhu, napíšete, že na základe výzvy súdu posielate vyjadrenie a že s návrhom súhlasíte. Podpíšete, dvojmo zašlete súdu.
ludmila zenikova
24.10.13,04:23
dakujem. vzor mi je "jasny", skor spravne definovat to co do navrhu patri. vdaka za odpoved! L