Iveta93
25.10.13,06:33
Dobry den, stala sa mi taka vec ze, som si na internete vyhladala tovar o ktory som mala zaujem, predajcovy som napisala email, hned ma telefonicky kontaktoval a dohodli sme sa ze sa stretneme, prebehol obchod dal mi zaruku ze ak nahadou by som s niecim nebola spokojna do mesiaca mu to mozem bez problemov vratit, no ked som prisla domov zistila som ze tovar o ktorom tvrdil ze je v perfektom stave a vobec to tak nebolo, kontaktovala som ho no neberie mi telefon...Je daka moznost to riesit alebo som ostala lahsia o 200e ?
arizona
25.10.13,04:36
napis konkretne ci si kupovala v eshope od obchodnika,alebo cez bazar pouzity tovar.
ivka70
25.10.13,04:36
Tovar si si objednavala cez internet?
Alebo si kupovala priamo a preberala osobne?
Ake mas potvrdenie o kupe?
Iveta93
25.10.13,05:12
Bolo to z bazosu islo o pouzity tovar....Nemam ziadny doklad, jedine co mam je tel cislo ktore mi nedviha, neraguje na sms, ked sa blizilo k obchodu reagoval velmi rychlo, a teraz.......
kopretinka
25.10.13,06:33
a načo si sa s ním stretávala osobne,keď si si ten tovar neprezrela?? nechápem
Iveta93
25.10.13,09:37
islo o tovar ktory vie zhodnotit odbornik
kopretinka
25.10.13,10:13
tak ten odborník si to mal ísť osobne aj prevziať....
Iveta93
25.10.13,11:38
Ale vazne?
tictac7
25.10.13,12:00
nie, zo srandy
arizona
25.10.13,12:24
to si cakala, ze za pouzity tovar kupeny cez Bazos ti niekto vystavi nejaky doklad??? A kde si sa s nim stretla?Ak vies jeho adresu tak chod k nemu domov...inak, co to bo za tovar?
Iveta93
25.10.13,16:25
arizona citaj, pytali sa ma tu ci mam daky doklad som len pisala ze namam nic som necakala...to nieje podstatne o aky tocar islo
misoft
25.10.13,16:33
Napíšem to takto: kúpila si to cez internet, ale (istotne) z Bazoš.sk. Teda si kúpila použitý tovar. Tu nie je žiadna záruka, že tovar (použitý) bude 100% fit. To je jedno riziko, Druhé riziko - podvodníci - teba s to našťastie netýka, lebo si ho dostala. No problém nastane, ak ho chceš vrátiť - predajca sa zatají a tebe zostane len nepoužiteľný predmet. Samotný portál Bazoš.sk je v tom nevinne - on je len sprostredkovateľ kontaktu medzi dvoma obchodnými subjektmi.
Ak sa neozýva - tu zostáva len postup - poslať mu tovar späť - doporučene (aby bol doklad) a žiadať vrátenie finančných prostriedkov, ak nevráti ani jedno, ani druhe - skrátené konanie = platobný rozkaz. Alebo potom smer prokuratúra - pre podvod (ale to ťažko prejde), alebo bezdôvodné obohatenie (to už skôr - dal nepoužiteľný predmet na určitú sumu).
arizona
25.10.13,17:23
ja som citala dobre.len ty si nepochopila spravne moj prispevok .-)