Peter Marton
27.10.13,12:37
zdravím všetkých :) zrodila sa mi v hlave myšlienka, ktorú by som chcel zrealizovať. Pôsobím v hernom priemysle 2 roky, denno denne sa stretávam s hazardom, stávkovaním..debatovaním o stávkovaní a podobne. Chcel by som otvoriť športový podnik spojený s herňou v jednom komplexe, aby si ľudia mohli prísť oddýchnuť, pozrieť zápas alebo sa zabaviť na výherných prístrojoch a elektronickej rulete. Mám v hlave zopár nápadov čo sa týka marketingu a akcií pre svojích potencionálnych hostí. Chcem sa však opýtať, aké všetky povolenia, papierovačky musím absolvovať a aký vstupný kapitál na to budem potrebovať aby som svoju prevádzku mohol rozbehnúť? Ďakujem za všetky rady a prajem pekný deň :)
lujza.j
27.10.13,11:41
v ktorom meste chceš ponúkať tento hazard?aký máš kapitál?
KEJKA
27.10.13,11:49
na to potrebuješ obrovský kapitál, povolenie od mesta, za každý automat sa kedysi platila 40000 Sk licencia, nepíšeš nič o lokalite, svojich finančných možnostiach..........................
Peter Marton
27.10.13,12:02
rozmýšľal som o lokalite Trnava, Trenčín, Piešťany...čo sa týka finančných možností tak mám 10 000€odložených, ale chcel by som to rozbehnúť so svojím známym a uvažovali sme nad podnikateľskými úvermi alebo nad nejakým investorom, ktorý by mal záujem nám to zafinancovať.
avalik
27.10.13,12:09
171/2005 Z. z.Zákon o hazardných hrách a o zmene a doplnení niektorých zákonov http://www.zakonypreludi.sk/zz/2005-171
17/2009 Z. z.Vyhláška Ministerstva financií Slovenskej republiky, ktorou sa ustanovujú náležitosti žiadosti o odborné posudzovanie zariadení a systémov využívaných pri prevádzkovaní hazardných hier http://www.zakonypreludi.sk/zz/2009-17
draik
27.10.13,16:19
Podmienky sa vyrazne sprisnili, odvody stupli. Najskor si nastudujte uvedeny zakon a VZN daneho mesta. Inak o zabavu a relax pojde asi az v poslednom rade.
buchač
27.10.13,16:33
Peter Marton (Dnes 14:02) rozmýšľal som o lokalite Trnava, Trenčín, Piešťany...čo sa týka finančných možností tak mám 10 000€odložených, ale chcel by som to rozbehnúť so svojím známym a uvažovali sme nad podnikateľskými úvermi alebo nad nejakým investorom, ktorý by mal záujem nám to zafinancovať.

Uvažuj ...ten " investor " sa ani nemusí investovania zúčastniť , no zisk bude kasírovať ...


Pôsobím v hernom priemysle 2 roky
...to znamená , že si asi iba hráč ...
Peter Marton
22.03.14,13:06
som krupier