104lenka
29.10.13,15:56
Rada by som Vás všetkých upozornila na veľmi nekorektnú firmu ZOP plus, s.r.o. Chynorany. Zakúpili sme si od nich krbovú vložku, ktorej zadná strana nám po niekoľkých použitiach praskla. Okamžite sme spísali reklamáciu. Firma ju prijala a následne zamietla s odôvodneným, že poškodenie vložky nastalo naším zapríčinením a to prekúrením (nikto sa osobne nebol pozrieť, reklamáciu vybavili na základe nekvalitných fotografií. Krbová vložka nám praskla v septembri ked bolo vonku 15 stupňov a teda sme si len prikúrili aby nám nebolo večer zima). Vyjadrenie k reklamácii bolo trošku divné, pretože prišiel papier bez dátumu, pečiatky aj podpisu. Obrátili sme sa na výskumný ústav v Piešťanoch kde nám povedali že je nepravdepodobné že by praskla krbová liatinová vložka. Po ich vyjadrení sme išli opäť do firmy s nesúhlasnou reakciou na ich vyhodnotenie reklamácie. V tom momente sa začali vyhováračky, že krbová vložka možno ani u nich kupovaná nebola (ale reklamáciu prijali a vyhodnotili), alebo by to mohla byť aj zlá výstavba krbu, ktorú však ale pri prvej reklamácii vyhodnotili za dobrú...Momentálne sme dali podnet na preriešenie na SOI, pretože je to dokola ten istý kolotoč a nedá sa s nimi dohodnúť.. také arogantné jednanie s klientmi som ešte nezažila... ZOP plus, s.r.o. Chynorany už nikdy viac !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
arizona
29.10.13,15:28
Kedy bola kupovana ta KV ? Aka je to znacka?
command
29.10.13,15:43
Daj vediet ako ste dopadli rozmyšlal som nad kupov možno aj u nich.
104lenka
29.10.13,15:50
značka Zuzia, a kupované november 2012
bjuty smis
29.10.13,17:22
íky za info, na šmejdov treba takto !!
arizona
29.10.13,21:31
Do roka od kupy by Vam mali k odmietnutej reklamacii preukazat vyjadrenie od znalca.

Je divne, ze sa ani neobtazovali ju prist pozriet a zhodnotit,preco KV praskla. Ved rocna KV z liatiny neprehori len tak, aj keby ste prekurovali. Skor sa moze mechanicky poskodit,ale prepalenie sa mi nezda. Ved to nie su plechove kachle, to je liatina, ktora ma nieco vydrzat.
104lenka
30.10.13,08:08
Zrejme takéto sú ich praktiky... neobťažujú sa s reklamáciami, hlavne že im bolo zaplatené.. Ešte je aj veľmi zaujímavá ich odpoved na reklamáciu... prišiel papier bez podpisu, dátumu aj pečiatky...
104lenka
01.02.14,08:44
Do mesiaca nám bola nainštalovaná čisto nová krbová vložka bez našich investícií či už do krbovej vložky, na stavebný materiál alebo na stavebné práce. Takže zrejme ich praktiky na vyhodnocovanie reklamácií neboli celkom "košér"
arizona
01.02.14,12:14
Do mesiaca nám bola nainštalovaná čisto nová krbová vložka bez našich investícií či už do krbovej vložky, na stavebný materiál alebo na stavebné práce. Takže zrejme ich praktiky na vyhodnocovanie reklamácií neboli celkom "košér"
A co ich odrazu donutilo zmenit nazor, kedze predtym reklamaciu posudili ako neopodstatnenu?
104lenka
01.02.14,13:41
zrejme kontrola soi