obchodak76
29.10.13,20:07
Keď stlačím napr. Numlock alebo Capslock, tak správa o tom, že je zapnutý alebo vypnutý sa mi nezobrazuje v slovenčine, ale asi v chorvátčine. Ako sa dá nastaviť jazyk, aby mi to zobrazovalo v slovenčine alebo aspoň v angličtine? Vopred vďaka za rady.
avalik
29.10.13,19:39
arizona
29.10.13,19:45
Ked si si nastavoval "jazyk", tak si pravdepodobne omylom odklikol slovincinu, namiesto slovenciny. /obcas to myli,je to tesne pod sebou/. Chod do nastaveni jazyka a nastav si slovencinu.
obchodak76
31.10.13,04:51
Ďakujem za radu, v tomto ale problém nie je. Všetko ostatné mám v slovenčine a aj keď som pre istotu skontroloval nastavenie jazyka vo Windowse, mám tam slovenčinu. Problém nastal počas leta na dovolenke v Chorvátsku, keď sa automaticky nainštalovali nejaké aktualizácie a pri Numlock a Capslock zrazu píše správy v chorvátčine (alebo možno v slovinčine, neviem to rozoznať), ale všetky ostatné veci ostali v slovenčine. Takže uvítam akúkoľvek ďalšiu radu...
obchodak76
31.10.13,05:06
Ďakujem za radu, v tomto ale problém nie je. Všetko ostatné mám v slovenčine a aj keď som pre istotu skontroloval nastavenie jazyka vo Windowse, mám tam slovenčinu. Problém nastal počas leta na dovolenke v Chorvátsku, keď sa automaticky nainštalovali nejaké aktualizácie a pri Numlock a Capslock zrazu píše správy v chorvátčine (alebo možno v slovinčine, neviem to rozoznať), ale všetky ostatné veci ostali v slovenčine. Takže uvítam akúkoľvek ďalšiu radu...
KoxXxo
31.10.13,05:18
žeby odinštalovať nejaké aktualizácie...
obchodak76
02.11.13,10:40
A nejaká praktickejšia rada by sa nenašla?