kremienok76
30.10.13,08:58
Pracovník je dlhodobo PN, v momentálne je to rok a 6 mesiacov, nebol mu uznaný invalidný dôchodok. Počas tejto doby vôbec nekomunikoval so zamestnávateľom, momentálne volal svojmu kolegovi, že chce nastúpiť spňť do práce. Vykonával činnosť montážnika, čo teraz po operácií chrbtice nebude zrejme možné. Otázka: nevieme ho preradiť na inú prácu, dokonca firma k 31.12.2013 končí činnosť. Chceme mu dať výpoveď podľa §63 pís. c. Do dĺžky pracovného pomeru sa pracovníkovi započítava aj doba dlhodobej PN-ky ? Je nejaká iná možnosť ako ho prepustiť bez odstupného, pokiaľ bude mať doklad od lekára, že nemôže vykonávať prácu montážnika ? Dôvod tej dlhodobej PN nemá nič spoločné s výkonom zamestnánia. ďakujem....
Tweety
30.10.13,08:19
1. áno započítaš aj dobu DPN, veď počas nej PP trval.
2. Nie, nie je, nárok na odstupné má zo zákona.
ivka70
30.10.13,08:22
Do dlzky PP sa pocita ja cas na PN pocas trvania PP.
Ak firma konci 31.12.2013, mozete mu do konca mesiaca dat vypoved kvoli ruseniu firmy - co ste davali aj ostatnym pracovnikom (ale len ak ma 2 mesacnu VD podla poctu odprac. rokov, ak ma viac, mal dostat vypoved uz pred mesiacom), to sa da aj pocas PN a nemusite riesit jeho PN. Odstupnemu sa vsak nevyhnete.