Maja2
30.10.13,09:24
Prosím Vás stretli ste sa s niečím takýmto?

Majiteľ firmy mi do účtovníctva priniesol príjmový pokladničný doklad o úhrade našej vyšlej faktúry. Tento PPD je z roku 2011. Pri inventarizácii pohľadávok k 31.12.2012 sa náš partner - odberateľská firma ohradila, že inventarizácia nesedí, s tým, že uhradili faktúru v hotovosti majiteľovi. Ťahalo sa to dlho, ale teraz doniesol doklad, na ktorom je jeho podpis a z ktorého je preukázateľné, že tie peniaze prijal.

Čo by ste spravili? Zaúčtovali by ste ho ako príjem do pokladne tohto roku? Alebo by ste otvorili účtovníctvo roku 2011 aj 2012 a poslali na daňový úrad novú súvahu? Daňové priznanie ani výsledovka sa meniť nebudú.

A ešte jedna vec, ktorá s tým súvisí. Nebude problém z pohľadu Zákona o ERP. Keďže odberatelia nám všetky faktúry platia na účet, registračnú pokladňu nemáme. A v roku 2011 nebola povinnosť úhradu faktúry riešiť cez ERP, avšak teraz už je.


Ďakujem za odpoveď.
účtovník 007
30.10.13,09:25
Nepíšeš o akú sumu sa jedná. Nerozumiem, prečo odberateľská firma neposkytla doklad o úhrade faktúry a naťahovalo sa to doteraz? Že by ani oni nemali doklad?
Ale ty musíš riešiť problém, tak k otázke. Ak by išlo o nevýznamnú sumu, napísala by som zápis s konateľom(majiteľom), v ňom uviedla čo sa stalo a zaúčtovala by som v tomto roku zníženie pohľadávky z titulu úhrady faktúry odberateľom a účtovala o pohľadávke voči konateľovi(majiteľovi). Ten, keď Ti dá peniaze, tak ich vložíš do pokladne a vypáruješ pohľadávku voči nemu. Samozrejme, že to nie je úplne správne, ale podľa výšky sumy na tom doklade, by som sa ja rozhodovala. s prihliadnutím na fakt, že táto transakcia neovplyvnila v ničom VH.
marjankaj
30.10.13,09:26
Zrejme nad 5000 euri.

Ten doklad mal zrejme majiteľ niekde v šuflíku.
účtovník 007
30.10.13,09:44
Len mi je divnô, že ani odberateľ nemal chuť zdokladovať svoju úhradu a naťahoval to doteraz.. Predsa mohla účtovníčka okopírovať doklad o úhrade a bolo by vymaľované.
účtovník 007
30.10.13,09:47
Aj keby to bolo viac ako 5000 Eur, tak nech to vloží na účet firmy v banke. Alebo že by ich už nemal, :-)
Maja2
30.10.13,09:48
Presne, doklad mal v "šuflíku". Ide o sumu 2 tis. eur. A keďže fyzicky si pokladňu vedie sám a mne len podpisuje inventúru pokladne, tak som nemala ako zistiť, že tie peniaze dostal a mne to nedal na zaúčtovanie.
Maja2
30.10.13,09:51
Odberateľ to považoval za vybavené tým, že neodsúhlasil inventarizáciu pohľadávok.
účtovník 007
30.10.13,09:55
Ale ak neodsúhlasil, tak si mala zisťovať dôvody rozdielov. Teraz je už po funuse. Ja by som to riešila tak, ako som napísala vyššie, no problém bude asi v tom, že na vklad na účet vo výške 2 000 evri už neostalo.
Maja2
30.10.13,10:43
Mala som to zisťovať, to je fakt. Ďakujem za radu. Mne sa ten tvoj postup páči, spravím tak.