Letko
31.10.13,09:50
Skúsil to už niekto, naozaj sa dá naučiť kresliť na krátkom kurze aj bez talentu?
korduľa
31.10.13,09:40
ano, a mozno je to tazke uverit, ale kazdy ma v sebe talent na kreslenie
Letko
31.10.13,10:20
Dá sa to naučiť aj bez absolvovania kurzu?
marjankaj
31.10.13,10:54
No videl som kresliť slona chobotom. Jeden austrálčan kreslil aj penisom. Ale kresliť polovicou hemisféry, tak to som ešte nevidel:---
To asi bude vyšší level:D
taiko
31.10.13,11:11
No videl som kresliť slona chobotom. Jeden austrálčan kreslil aj penisom. Ale kresliť polovicou hemisféry, tak to som ešte nevidel:---
To asi bude vyšší level:D
:D:D:D ty si jeliman,
viktorviktor
01.11.13,12:15
....Dá sa to naučiť aj bez absolvovania kurzu? ...

Vezmi plajbas do pravej, ľavou rukou uchop hemisféru a kresli
(ľavák sa pozerá do zrkadla). :-)

Čo urobia ľudia ktorí majú iba malý mozog?
korduľa
05.11.13,14:02
neviem ci je to az tak vtipne, princip je v tom, ze sa clovek nauci pri kresleni prepnut na pravu hemisferu, ak sa ti chce este smiat a pisat od veci, tak si vygoogli kedy a na co "zapinat" lavu a kedy pravu
julysak
05.11.13,14:06
Napríklad ja (ak už musím) tak kreslím radšej pravou rukou :D (ako pravou hemisférou - odtál mi furt padá ceruza )
taiko
05.11.13,14:22
neviem ci je to az tak vtipne, princip je v tom, ze sa clovek nauci pri kresleni prepnut na pravu hemisferu, ak sa ti chce este smiat a pisat od veci, tak si vygoogli kedy a na co "zapinat" lavu a kedy pravu
Nemozes dat nejake info? Nejake linky, ci clanky?
kopretinka
05.11.13,14:57
neviem ci je to az tak vtipne, princip je v tom, ze sa clovek nauci pri kresleni prepnut na pravu hemisferu, ak sa ti chce este smiat a pisat od veci, tak si vygoogli kedy a na co "zapinat" lavu a kedy pravu
Nemozes dat nejake info? Nejake linky, ci clanky?
a máš problém si to hodiť do gúgla?
taiko
05.11.13,15:00
neviem ci je to az tak vtipne, princip je v tom, ze sa clovek nauci pri kresleni prepnut na pravu hemisferu, ak sa ti chce este smiat a pisat od veci, tak si vygoogli kedy a na co "zapinat" lavu a kedy pravu
Nemozes dat nejake info? Nejake linky, ci clanky?
a máš problém si to hodiť do gúgla?
boze Ty si aka mila osobka :D, sak Teba sa nepytam nic, tak co furt po mne strielas?
kopretinka
05.11.13,15:17
neviem ci je to az tak vtipne, princip je v tom, ze sa clovek nauci pri kresleni prepnut na pravu hemisferu, ak sa ti chce este smiat a pisat od veci, tak si vygoogli kedy a na co "zapinat" lavu a kedy pravu
Nemozes dat nejake info? Nejake linky, ci clanky?
a máš problém si to hodiť do gúgla?
boze Ty si aka mila osobka :D, sak Teba sa nepytam nic, tak co furt po mne strielas?
ja?po tebe? nošak zapni jednu hemisféru aspoň :D
kopretinka
05.11.13,15:24
http://1url.cz/GEg4