blowk
31.10.13,11:16
Ahojte poradaci,
nasla som stranku www.dorucenie.sk , kt. nakupi a odosle hocico z IKEI po celom Slovensku.
Chcem sa spytat ci mate niekto skusenosti s touto strankou nakolko pytaju peniaze vopred za nakup.
bozena84
31.10.13,16:06
Ahoj, ja mám skúsenosti s doručením, najprv som si nechala poslať len také drobnosti aby som si to overila, no všetko prišlo v poriadku, potom som si už objednala aj skriňu a všetko bolo v pohode :) len odporúčam.
a.lieskovska
22.12.13,23:58
Absolutne neseriozna firma!!!! Banda zlodejov na cele s MIROSLAVOM VALLOM A MICHALOM KALIAKOM!!!!! dlzia peniaze mne aj ostatnym a ani sa neunuvaju ozvat, na svojej stranke zablokovali vsetky negativne prispevky, ale tu sa nedostanu a vy bozena84 podovodnicka jedna si pozrite modru strechu.sk co sa tam o vas pise. A mohla by som menovat xy dalsich vymyslených nickov ktore akoze velebia tuto stranku, su to naverbovani konici vid vyherkyna sutaze o 300 eur, ale detaily si nechavam pre policiu a TV Markiza.
katti
09.01.14,10:36
Ahojte, škoda, že som si toto neprečítala skôr. Mne sú tiež dlžní peniaze. Sú to klamári. Najprv som im zaplatila len to poštovné, ale volal mi chlap, že tovar dodá do Vianoc len vtedy ak zaplatím celú sumu, lebo má veľa objednávok. Ešte bol tak prešpekulovaný, že mi volal akože z Ikei, že to nemajú v tej farbe, či to má kúpiť v inej. A od vtedy mi neberie mobil, a len mi sms oznamil, že mi to nedodá, lebo dáka kuriérska služba skrachovala či čo. Tak mu vravím ale tovar môj máte ja si ho prídem zobrať kde treba a on nie vrátia mi peniaze. A teraz nemám ani peniaze ani tovar. Banda jedna. A to Kaliaka poznám ja som tiež zo Žiaru. Ale len potvrdil čo sa o ňom hovorí.
marta771
23.01.14,12:42
Ahojte, ja som si objednala cez dorucenie.sk tovar z IKEI a az potom som nasla tuto diskusiu ale prislo mi vsetko vporiadku, tak ako bolo slubene a nemala som ziadny problem.
Odysseus
02.11.17,09:09
SU TO KLAMARI, Ludia nenechajte sa nachytat. Bozena 84 aj Marta771 su vlastne tito podvodnici ktori si sami sebe robia reklamu. Pozrite si datum ich prvej registracie ( od kedy su clenom) obidva Nicky su ''nahodne'' registrovane v ten den ako si dali sami sebe pozitivne hodnotenie... obidva Nicky maju iba po jednom prispevku od roku 2013-2014... Proste si tu tito klamari z DORUCENIE.SK robia reklamu sami sebe. Ta ich stranka mimochodom ani nefunguje!