stanicapap
21.03.06,07:52
ahojte, opat sa obraciam s prosbou - co mam urobit, ked zamestnanec je na PN od 01.03. a az dnes doniesol papier od lekara (podotykam zamestnanec ma 2 TPP, pricom PN doniesol len k jednemu zamestnavatelovi, hned po nastupe a k nam AZ dnes - a to az po vyzve z mojej strany)- ako mam postupovat (nie som mzdar,tak prosim o radu)..vopred vdaka
Tweety
21.03.06,06:56
ahojte, opat sa obraciam s prosbou - co mam urobit, ked zamestnanec je na PN od 01.03. a az dnes doniesol papier od lekara (podotykam zamestnanec ma 2 TPP, pricom PN doniesol len k jednemu zamestnavatelovi, hned po nastupe a k nam AZ dnes - a to az po vyzve z mojej strany)- ako mam postupovat (nie som mzdar,tak prosim o radu)..vopred vdaka Dôležité je, koľko dní mal PN, ak do 10 kal. dní, tak sa nestalo nič hrozného. Ale ak by mal nad 10 dní, musíš PN odstúpiť na SP.
stanicapap
21.03.06,07:02
PN stale trva - ide o rizikove tehotenstvo - takze to staci postupit na SP - nevadi, ze je uz po termine?
Tweety
21.03.06,07:11
PN stale trva - ide o rizikove tehotenstvo - takze to staci postupit na SP - nevadi, ze je uz po termine? Na PN je taký malý chlievik na dátum, kedy bola PN doručená, tam to uveď.
stanicapap
21.03.06,07:36
dakujem a potom teda uz len odovzdat na SP? a nebude mat nasa institucia nejaky problem? (vsak chapes - vedenie!!! to by ma asi potom "zozralo")
Tweety
21.03.06,07:37
dakujem a potom teda uz len odovzdat na SP? a nebude mat nasa institucia nejaky problem? (vsak chapes - vedenie!!! to by ma asi potom "zozralo") Zamestnávateľ platí PN maximálne 10 kalendárnych dní,ako náhradu príjmu pri PN, potom už platí nemocenské SP.
stanicapap
21.03.06,08:11
srdečná vďaka..