Filip Kamil Jaššo
03.11.13,02:57
Zaujimalo by ma, kde mozem podat oficialnu staznost na internetove stranky ktore porusuju podmienky ktore samy zadaju, Napriklad bazos mi maze inzeraty PO NATOPOVANI a pritom nic neporusujem. Alebo som zaplatil jednej stranke za sms ale jej spatna sms bola uplne chybna a nefunkcna (potrebny spetny registracny kod NEFUNGOVAL ) - kde to mozem reklamovat? respektive co mam robit? dakujem
misoft
03.11.13,10:25
Poviem ti takto - na Lampárni. Bazos.sk ako stránka nemá ani poriadny kontakt na prevádzkovateľa stránky.

Ja takéto stránky (kde nie je ani zmienka o kontaktoch na prevádzkovateľa, majiteľa) považujem za podvodné stránky.
Biosko
04.11.13,17:06
Ak to ma v podmienkach a je to nejaka platena sluzba tak obchodna inspekcia. Ak su to neplatene sluzby zadarmo poskytovane ako "as is" potom nikde.
misoft
04.11.13,18:00
Konkrétne bazos.sk v Podmienkách využívania.... je napísané: "Stránky umožňujú bezplatne zverejňovať a vyhľadávať ponuky a dopyty tovaru, služieb a iného majetku súkromných osôb a podnikateľských subjektov, ďalej len užívateľov. " - takže fakt zostáva len tá lampáreň. Inak tie podmienky - prevádzkovateľ len ZVEREJŇUJE, ale nezodpovedá za obsah. Nech si Filip Kamil Jaššo poriadne prečíta podmienky.
Andrej13
04.11.13,18:05
Ja by som skôr povedal, že ak je problém, treba sa s ním obrátiť v prvom rade na prevádzkovateľa webu. napr. bazos.sk: podpora@bazos.sk a riadne tam rozpýsať svoj problém. Kedy bol uverejnený inzerát, prípadne aký bol použitý kód a že teda chceš vedieť, prečo sa zmazal, keď neporušoval podmienky, prípadne ak porušoval tak nech sa vyjadria v čom? chápem že ťa to možno nahnevá, ale treba sa pokúsiť to riešiť kľudne a slušne s prevádzkovateľom. Totiž v každej firme môže byť zamestnaný niekto kto nie je 100%ný.
misoft
04.11.13,18:09
Prevádzkovateľ toto nie je povinný zdôvodňovať - bod.4, bod.5, bod.13
Andrej13
05.11.13,06:30
V záujme zachovania dobrého mena to zdôvodní.
pizzanoel
05.11.13,06:39
Bazos nema kontakt na prevadzkovatela???? a toto je co:


O nás
Inzertný server www.bazos.sk vlastní a prevádzkuje fyzická osoba - Ing. Radim Smička (IČO: 65773551), Dubany 17, Kralice na Hané, 798 12, ČR. Server umožňuje kontakt medzi predávajúcimi a kupujúcimi.
Pokiaľ máte nejaký problém s vkladaním alebo mazaním inzerátu, kontaktujte nás:

Podpora: podpora@bazos.sk
Email:info@bazos.sk



Dohledání již vymazaných inzerátů - žádosti policie
Žádosti na dohledání inzerátů zasílejte prosím nejlépe na Email:info@bazos.sk, nebo poštou na adresu: Radim Smička, Dubany 17, Kralice na Hané, 798 12, ČR.




Prečo inzerovať u nás
Návštevnosť Bazos.sk sa pohybuje nad 200 000 návštevníkov/deň. Sme najrýchlejšie rastúci inzertný server na Slovensku. Oproti konkurencii sa snažíme stavať na maximálnej prehľadnosti a jednoduchosti.

Historický vývoj

10. 12. 2004 - Slovenská verzia Bazos.sk
Pridaná slovenská verzia Bazoše.

18. 1. 2003 - Registrácia domény Bazos.cz
Začiatok prevádzky internetového PC bazáru Bazos.cz.
pizzanoel
05.11.13,07:01
Skús si precitat podmienky inzerovania na portáli BAZOS, mozno si nieco porusil a preto ti to vymazali...

http://www.bazos.sk/podmienky.php
misoft
05.11.13,08:07
A bazos má aj dobré meno?
Martin McDulak
05.11.13,08:30
Áno, je pravda, že kontakt na bazoši nájdete. Avšak v žiadnom z prípadov, ktoré sa stali mne a mojim známym, podobne ako pánovi Jaššovi, nám pán Smička neodpovedal. Nikdy. Väčšinou hneď po topnutí inzerátov boli zmazané. Ďalšou pravdou je, že bazoš.sk je najnavštevovanejšou inzertnou stránkov na Slovensku, a preto mi príde, že si robia čo chcú. Prevádzkovateľa webu ako hovorím som kontaktoval asi 5 krát, z toho som dostal len jednu odpoveď asi pred pol rokom. Tá bola totožná s mojim porušením podmienok, a tou bolo prekročenie hranice 50 netopovaných inzerátov, ktoré som si potom prekontroloval ešte raz aby sa to neopakovalo a inzeráty som topoval. Žiadnu inú podmienku som odvtedy neporušil , ale odpovede som sa už nedočkal.
Martin McDulak
05.11.13,08:32
To som ja osobne už kontroloval viackrát a nenašiel som takú, ktorú by som porušil. Dal som si tú námahu skontrolovať, koľko som poslal peňazí kvôli topovaniu. Bola to suma niečo okolo 1500 eur. Samozrejme nie všetko bolo zmazané, avšak v poslednej dobe mi to príde ako by sa vrece roztrhlo.
arizona
05.11.13,12:37
Martin, neviem co predavas. Ale zaplatit len na topovani 1500 € ? Z toho jasne vyplyva, ze predavas vo velkom, kvoli zarobku.

Bazos je stranka, kde sa predavaju "bazarove ,pouzite veci",ktore uz majitel nepotrebuje.
Lenze v poslednom case sa to dost zneuzivalo,obcianske inzeraty boli v mensine, a zvacsa sa predavali veci a tovar, ktory do bazaru nepatri.

Ked si das hore do vyhladavaca "bazos.sk", najdes viacero tem. Na vymazavanie inzeratov sa stazuje vicero ludi...a vies co maju spolocne? To, ze predavali vo velkom /takze ziaden bazos tovar/...a tym porusovali pravidla.

A admin nie je povinny kazdmu jednemu porusovatelovi oznamovat dovod. Ked chces na ich stranke inzerovat, musis suhlasit s jeho pravidlami. Ak sa ti nepacia, mozes inzerovat inde...
fakmar
14.11.16,20:00
Asi sa ist postazovat priamo k nemu domov a dat mu jednu vychovnu, aby sa prebral...
misoft
14.11.16,21:13
Po troch rokoch tých výchovných asi bolo dosť.... zaspal si dobu....
majerik
21.12.16,09:47
Pán Radim Smyčka je Extra podvodník aj zo svojím serverom bazos.sk.Kde sú kontroly daňový úrad ŠOI ka účtuje si služby ktoré potom nedodá-respektíve vymaže.Je to zločinec ktorý sa skrýva za Internet.Navrhujem spojiť sily a podať na pána Radima Smičku Hromadnú žalobu za podvod
majerik
12.01.17,07:07
Pomsta pre tých ktorým bazoš vymazal inzeráty.Navrhujem pridať každý deň tri falošné inzeráty a naplniť inzertný server bazos.sk hlúposťami vymyslené číslo vymyslený obsah.Postupne bude klesať návštevnosť.
dmc
12.01.17,08:47
co ti doma nekuria? ..alebo zmen lieky