cinky16
03.11.13,10:33
Ma prosim vas niekto vzor ako by mal vyzerat taky bezpecnostny projekt a bezpecnostna smernica? vedeli by ste ho sem zavesti? Teda mozeme si ho vypracovat sami vo firme, alebo musi splnat nejaky predpisany vzor?teda dat si to vypracovat v nejakej firme? POZNATE NIEKTO DOBRU FIRMU NA VYPRACOVANIE SPOMINANYCH VECI?
tom32
11.11.13,23:25
Vzor bezpcesnostneho projektu najdes na fore od volaktorej milej pouzivatelky. Podla toho som si robil aj ja ten svoj. UOOU nema ASI ziadne vzory a predpisy ako to ma vyzerat, takze teoreticky si to mozes robit podla seba - na druhej strane ked nevies co by tam malo byt, aj tak ten vzor potrebujes. Ked sa registrujes s UOOU aj tak projekt nemusis mat hned, je to pre pripadnu neskorsiu kontrolu, neposiela sa spolu s registrackou. A uisti sa, ze ho potrebujes, ja som s tym zabil 1 noc a UOOU mi odpisal ze moj informacny system nepodlieha registracii s nimi, takze som mal nakoniec o jeden problem pre firmu menej ;]
cinky16
12.11.13,07:44
My tiez nepodliehame registracii,ale len mame povinnost evidovat a kdesi som citala,ze musime mat vypracovany bezp.projekt
evica9
26.11.13,09:33
Ahoj ,mate 5 zamestnancov a nespadate tam ??????????? vysvetlite mi to ????????????????
tictac7
26.11.13,10:56
prečítaj si zákon
mbielik
27.05.14,12:45