Nika2002
03.11.13,16:31
Chcem sa opytat, ci moze gynekolog presunut PN k obvodnej lekarke? Pred nastupom na PN u gynekologa som bola do septembra na PN u obvodnej s chrbticou a cakala ma operacia krcnej chrbtice. Nakolko som otehotnela, operacia sa odsunula.Lenze o dieta som prisla a teraz chcem poziadat gynekologa, ci by sa dalo PN presunut k obvodnej, zatial nie som ani fyzicky ani psychicky po potrate schopna nastupit do prace a okrem toho v praci cakaju ze nastupim bez problemov s chrbticou.Chcela by som hned znovu otehotniet, lebo operaciu nechcem teraz riesit.Mam 38 rokov a ak by sa pri operacii nieco zkomplikovalo asi by som tehotenstvo neskor zvazovala. Preto do prace kym neotehotniem nastupit nechcem a neviem ako dlho ma moze gynekolog po potrate nechat doma.Mohol by zatial tuto PN presunut k obvodnej?
lujza.j
03.11.13,15:35
a prečo sa nato neopýtaš gynekológa pozná tvoj zdravotný stav, nejaké riešenia sa vždy najde....?
kopretinka
03.11.13,15:35
Nika2002
03.11.13,16:17
Ja to budem riesit s gynekologom, aj ked problemy s krcnou chrbticou nepozna, podklady k operacii su u obvodnej, len som sa chcela opytat, ci nema s tym niekto skusenost a ci sa to da vobec takto riesit.
lujza.j
03.11.13,16:25
no vieš vždy to je o komunikácii to už je jedno s ktorým lekárom....no, ale ty vieš!