Lilien 15
03.11.13,22:13
ahojte,potrebovala by som vedieť či je nejaký zákon alebo predpis,ktorý určuje že ten kto prichádza do kontaktu s výdajom stravy-kuchárky,sanitárky sú povinné mať obed- v štátnej správe.
A či ked má paragraf na celý den, musí mať aj nahlásený obed.
ďakujem
carolitos
04.11.13,04:56
toto je dost dezorientujuca otazka.... nieje z nej nic zrozumitelne...
carolitos
04.11.13,04:59
predsa kazdy zamestnanec ma narok na stravne od zamestnavatela, ci uz vo forme stravnch listkov alebo prispevku na stravu. po odpracovani min. 4 hodin...ale inak nerozumiem...ked nieje v praci, ci ide na vysetrenie tak samozrejme narok nema. neviem co mas konkretne na mysli
arizona
04.11.13,05:11
Otazka je jasna. Ona vie, ze ma narok,ale pyta sa, ci sa musi stravovat,aj ked nechce...
Lilien 15
04.11.13,09:11
jasné,viem že má nárok,máme tu kuchynu takže strava je zabezpečená,skôr som myslela že ked si nahlási týžden dopredu namiesto pracovnej smeny paragraf,či si musí nahlásiť aj obed,ked tu vlastne nebol ale je to v rámci pracovnej smeny ktorú mal mať...
misoft
04.11.13,09:24
Pokiaľ je na "paragrafe", tak predsa v práci nie je - logika! Vtedy nemá nárok na stravu/stravný listok. Načo by potom nahlasovala obed, ak ho neodoberie. To skôr by ho mala odhlásiť.
Lilien 15
04.11.13,12:55
tak tu a logika-to je nadlho...
tiež si myslím,že by ten obed nemal mať lebo tu nie je....len vedúca tu tvrdí že mal mať smenu a tým pádom aj obed.že im to vyplýva zo zákona-kuchárkam a sanitárkam,brať obedy