Martin4223
04.11.13,17:25
Dobry den,potreboval by som pomoct. Mam brata,ktory sa nedavno nastahoval do domu v ktorom byvam ja s mojou mamou. Ona je posledna vlastnicka domu nakolko otec zomrel,ale brat ju vyhlasil za nesvojpravnu,nakolko sa bal,ze by ho vydedila. V dome robi strasny bordel,kazdy den je opity a vyhraza sa mne aj matke. Je moznost nanho zavolat policiu a nechat ho vyniest z toho domu ? Trvaly pobyt tam mame len ja a moja matka on ma trvaly pobyt pri svojej byvalej zene ktora ho vyhodila z jej domu. Prosim pomozte mi co najlepsie robit v takomto pripade a ci je nejaka moznost ho vyhodit z domu tak aby sa nevracal domov a nevyhrazal nam . Dakujem vsetkym velmi pekne za akukolvek radu.
Biosko
04.11.13,16:35
Nakolko moc nerozumiem velmi tvrdeniu ze vas brat nechal vyhlasit vasu mamu ak to dobre chapem za nesvojpravnu nakolko taky ukon brat nie je opraveneny vykonat lebo tomu predchadza plno vysetreni a posudok psychiatra a ten zisti ze ci svojpravna alebo nesvojpravnie je / nie je.

Za nebezpecne vyhrazanie je na neho mozne zavolat policiu spisat zapisnicu a podat zalobu.